Czy opłaca się uczyć bezpieczeństwa Linux

Czy opłaca się uczyć bezpieczeństwa Linux?

Na początku ścieżki zawodowej w IT wiele osób zastanawia się nad tym, czym mogłyby się zajmować. Część osób myśli o tym, by od razu zająć się chmurami, lecz moim zdaniem nie jest to dobra droga. Zapominają o podstawach, bez których trudno będzie zajmować się tym konkretnym zagadnieniem. Zatem, czy opłaca się uczyć bezpieczeństwa Linux czy może jednak nie jest to istotna sprawa? Odpowiedź na ten dylemat znajdziesz w tym wpisie! Zapraszam serdecznie nie tylko do przeczytania artykułu, ale również obejrzenia materiału wideo.

 

Zapis na newsletter!

Zanim jednak rozwinę temat dalej to jedna informacja na początek. Prowadzę regularny, cotygodniowy newsletter z poradami związanymi z Zabbixem, monitoringiem oraz dobrymi praktykami w IT. Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych części oraz zaproszeń na nasze darmowe szkolenia to zapraszam do zapisu. Wystarczy pobrać mój poradnik. Monitoring IT – Dobre Praktyki. Wystarczy wejść klikając na obrazek:

__________________________________________

 

Rozkład jazdy relacji live

Przygotowałem krótką agendę, abyś łatwiej mógł przeglądać przygotowany materiał. Dzięki temu wiesz, który fragment filmu będzie dla Ciebie najbardziej interesujący i zacząć oglądanie od tego momentu!

0:00 Czołówka filmu
0:12 Przywitanie i informacja o kursie z bezpieczeństwa serwerów Linux
0:37 Pokazanie pytania od czytelnika dotyczące udziału w kursie
0:48 Odpowiedź na zadane pytanie od czytelnika
1:30 Informacja o wymaganych umiejętnościach, które trzeba posiadać, aby wziąć udział w kursie
1:50 Lepiej zacząć naukę od bezpieczeństwa chmur czy od bezpieczeństwa serwerów?
2:02 Infografika „Plan działania Twojej kariery w chmurze”
2:15 Informacja o tym, jak pracuje chmura
2:28 Dlaczego potrzebna jest znajomość Linuxa?
3:00 Chmura czy Linux? Czego najpierw się uczyć?
3:05 Informacja o możliwości zadawania pytań w komentarzach
3:11 Przypomnienie o zapisach na kurs
3:22 Zakończenie filmu

Chcesz więcej?

Oczywiście, jeżeli nie chcesz przegapić tego typu materiałów, to zapisz się na mój newsletter i przy okazji odbierz darmowe bonusy, np. e-booka ze zdjęcia poniżej! Prowadzę regularny, cotygodniowy newsletter z poradami związanymi z automatyzacją, monitoringiem oraz dobrymi praktykami w IT.

Zapisy TUTAJ

Czy opłaca się uczyć bezpieczeństwa Linux?

Zapraszam do obejrzenia wideo!

Mam nadzieję, że przygotowany przeze mnie materiał pomógł Ci znaleźć odpowiedź na pytanie i teraz już wiesz, czy opłaca Ci się uczyć bezpieczeństwa Linux. W razie wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości możesz zadać mi pytanie, np. w komentarzu pod tym wpisem. Możesz również napisać do mnie maila w tej sprawie. Jeżeli dopiero zamierzasz zacząć przygodę z Linuxem, to zachęcam Cię do pobrania mojego darmowego poradnika „Jak wystartować z Linuxem (od zera)”. Zaś moje inne wpisy blogowe dotyczące Linuxa znajdziesz TUTAJ.

Zapisz się na newsletter i zgarnij e-booka!

X