Blog o kryptowalutach

Blog o kryptowalutach to jeszcze nie często spotykany rodzaj strony internetowej. Szczególnie takich, które opisują zarówno aspekty inwestycyjne jak i tego co dane rozwiązanie może zmienić w naszym życiu.

W drugiej części cyklu Finas pisałem Wam o projekcie Blockat. Okazało się, iż debiut ICO tego startupu na blokchainowej wersji giełdy dał inwestorom aż 700% wzrostu.

blog o kryptowalutach

Czym jest ICO? Napiszę o tym już niedługo na blogu. Co do cyklu Finas to nie jest tajemnicą, iż większość z opisywanych przeze mnie projektów jest na etapie zbiórki i każdy może w nie zainwestować. Dla jasności jednak dodam, iż nie jestem analitykiem ani doradcą. Piszę o tych projektach, które wydają się być pod jakimś względem interesujące. To czy w nie zainwestować to już Wasza decyzja.

Więcej o Blockcat:

Finas #2: Kot z bryły, czyli sztuczna inteligencja nadchodzi!

propy

Interesujesz się nieruchomościami? Chciałbyś zainwestować w mieszkanie zagranicą, ale nie wiesz jak tego dokonać? Pomysłodawcy Propy chcą ułatwić wszystkim to zadanie. Za pomocą propy.com zamierzają zbudować międzynarodowy rynek obrotu nieruchomościami. Wszystko z wykorzystaniem blockchain i smart contract, a bez konieczności udziału pośredników i banków.

 

 

 

 

 

Cała idea oraz demo aplikacji zostało zaprezentowane w poniższym filmie:

Więcej znajdziecie w tym miejscu:

https://propy.com

Ocena:

Twórcy obecnie prowadzą rozmowy z rządami kilku krajów w kwestii akceptacji ich metody płatności. Trzymam kciuki, aczkolwiek obecnie idea wydaje się zbyt piękna.

blog o kryptowalutach


Blog o kryptowalutach – Wszystkie artykuły:

Wszystko o kryptowalutach

 


wabi

Twórcy stworzyli aplikacją, która ma na celu wykrywanie podróbek. Chiński producent oprogramowania dla przykładu prezentuje skanowanie żywności jako dowód działania aplikacji. Dzięki zeskanowaniu pożywienia, oprogramowanie prezentuje czy mamy do czynienia z prawdziwą czy sztuczną żywnością. Niestety, podróbki stają się globalnym problemem. Ostatnio jest głośno jest nawet o ryżu z plastiku. Twórcy mają już gotową aplikację . Można ją pobrać  w sklepie Google Play oraz Appstore. W dalszej kolejności twórcy chcą udoskonalać swoją aplikację, by było możliwe skanowanie innych produktów niż tylko żywności.

Witryna twórców:

https://www.wacoin.io

Ocena:

Popieram jak najmocniej. Obawiam się jednak, iż pomysł ten nie sprawdzi się na rynku chińskim. Za to sukces w innych rejonach świata jest całkiem prawdopodobny.

blog o kryptowalutach
O autorze
Jak zawsze, zachęcam do kontaktu:

Oraz do odwiedzenia moich profili w mediach społecznościowych, by być na bieżąco:

pinterest_1475538227_280social_facebook_box_blueinstagram_askomputerpobrany plik