Robot ASK

Grupa dystrybucyjna i zewnętrzny kontakt

Zagadka: Czy można z zewnętrznych adresów wysłać maila do grupy dystrybucyjnej systemu Exchange 2010?

Odpowiedź: Można.

Warunek: Grupa musi mieć włączona opcję „Require that all senders are authenicated”.


Pakiet 3 kursów w jeszcze promocyjnej  cenie:
Administracja Serwerami Linux, Bezpieczeństwo Serwerów Linux i Homelab

Naucz się praktycznej administracji serwerami Linux, budowy własnego Homelabu, automatyzacji, monitoringu, backupów oraz zabezpieczania systemów. Możesz dołączyć do wybranego szkolenia lub skorzystać z pakietu 3 kursów w promocyjnej cenie.

Zapisy tylko do 18 czerwca, godz. 23:59

Sprawdź szczegóły: https://asdevops.pl/pakiet

 

 

Jak tą opcję włączyć?
Wchodzimy we właściwości grupy dystrybucyjnej, a następnie klikamy na zakładkę „Mail Flow Settings”.

Zaznaczamy  „Message Delivery Restrictions” i klikamy  „Properties”.

Następnie zaznaczmy fistaszek przy opcji „Require that all senders are authenicated”.
Od tej pory można wysyłać maile z adresów zewnętrznych do tej grupy dystrybucyjnej.

Pakiet 3 kursów w jeszcze promocyjnej  cenie:
Administracja Serwerami Linux, Bezpieczeństwo Serwerów Linux i Homelab

Naucz się praktycznej administracji serwerami Linux, budowy własnego Homelabu, automatyzacji, monitoringu, backupów oraz zabezpieczania systemów. Możesz dołączyć do wybranego szkolenia lub skorzystać z pakietu 3 kursów w promocyjnej cenie.

Zapisy tylko do 18 czerwca, godz. 23:59

Sprawdź szczegóły: https://asdevops.pl/pakiet

 

 

 

 

Pakiet kursów Linux w promocyjnej cenie - Administracja • Bezpieczeństwo • Homelab

X