Rozwój osobisty w kontekście osiągnięć w biznesie i życiu, czyli rozmowa Wiktorem Bogdanowiczem.

Poniżej znajdziesz rozmowę opublikowaną na Youtube oraz w formie audio-podcastowej. Do wyboru, do koloru 🙂

 

Zapis na newsletter!

Zanim jednak rozwinę temat dalej to jedna informacja na początek. Prowadzę regularny, cotygodniowy newsletter z poradami związanymi z Zabbixem, monitoringiem oraz dobrymi praktykami w IT. Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych części oraz zaproszeń na nasze darmowe szkolenia to zapraszam do zapisu. Wystarczy pobrać mój poradnik. Monitoring IT – Dobre Praktyki. Wystarczy wejść klikając na obrazek:

__________________________________________

 

Natomiast w tym miejscu znajdziesz wszystkie wcześniejsze nagrania:

Podcast Idziemy Do Przodu

Wprowadzenie

Dzisiaj moim gościem jest Wiktor Bogdanowicz Wiktor to człowiek wielu pasji. Zajmuje się marketingiem internetowym. Przede wszystkim związanym z mediami społecznościowymi. Jak sam siebie nazywa jest Social Media Ninja. Poza tym, Wiktor doradza i pomaga ludziom w kwestii samorozwoju, a także sam intensywnie rozwija się w wielu dziedzinach. W dzisiejszym materiale opowiada o biznesie, współczesnym marketingu oraz o tym dlaczego przestał być trenerem uwodzenia i jak udało mu się drastycznie schudnąć w zaledwie kilku miesięcy. I przede wszystkim rozmawiamy o tym jak rozwój osobisty pomaga w życiu i biznesie

Udało się, ale nie było łatwo

Zanim zjedziesz na dół i zaczniesz słuchać nagrania, muszę się przyznać, iż nagranie rozmowy z Wiktorem było chyba dla mnie najtrudniejszym zadaniem 2018 roku. A jeżeli nie najtrudniejszym to na pewno w ścisłej czołówce TOP 5.

Wydaje mi się, że zabierając się za to nagranie popełniłem wszystkie możliwe błędy początkującego podcastera. Zresztą, opisałem je dokładnie w artykule Nagrywanie podcastu – moje błędy.

W skrócie, ten wywiad miał być pierwszy w całej mojej przygodzie podcastowej. I biorąc pod uwagę datę nagrywania to tak faktycznie było. Niestety, moje techniczne błędy podczas nagrywania spowodowały, że montaż przedłużył się niesamowicie, a efekt nie był w żaden sposób zadowalający. Jako, że z Wiktorem omawiamy rozwój osobisty to być może takie było przeznaczenie, bym rozwinął siebie w umiejętności nagrywania audio.

Ostatecznie zakończyło się ponownym nagraniem rozmowy. Z tym, że za drugim razem byłem uzbrojony już w zdecydowanie lepszy sprzęt. Jak to mówią, nie ma się co poddawać. Idziemy Do Przodu!

Nie przegap

Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych odcinków podcastu to zachęcam do subskrypcji w Twojej ulubionej aplikacji podcastowej.

Rozwój osobisty – Wersja audio i video

Zainteresowałem Cię? W takim razie zachęcam do wysłuchania wywiadu. Jak zawsze zachęcam do pozostawienia swojej opinii na temat tego nagrania na kanale Youtube lub iTunes.

Nie przedłużając, startujemy!

Tyle na dzisiaj. Podziel się w komentarzu czy poświęcasz czas na rozwój osobisty. Jeżeli tak to w jakim aspekcie? Sport? Biznes? A może nawet uwodzenie kobiet? Chętnie usłyszymy z Wiktorem Twoją historię. A kto wie, może nawet będzie nam dane się spotkać i coś nagrać?

Dzięki wielkie za wysłuchanie i do następnego!

Chcesz więcej?

Oczywiście, jeżeli nie chcesz przegapić tego typu materiałów, to zapisz się na mój newsletter i przy okazji odbierz darmowe bonusy, np. e-booka ze zdjęcia poniżej! Prowadzę regularny, cotygodniowy newsletter z poradami związanymi z automatyzacją, monitoringiem oraz dobrymi praktykami w IT.

Zapisy TUTAJ

Zapisz się na Newsletter i odbierz za darmo e-book "Monitoring IT"!

X