rozwoj osobisty

Jak rozwój osobisty pomaga w życiu i biznesie? /IDP # 10

Rozwój osobisty w kontekście osiągnięć w biznesie i życiu, czyli rozmowa Wiktorem Bogdanowiczem.

Poniżej znajdziesz rozmowę opublikowaną na Youtube oraz w formie audio-podcastowej. Do wyboru, do koloru 🙂

Darmowe szkolenie Portainer Od Zera, czyli Interfejs Graficzny do Dockera

Zanim jednak rozwinę temat dalej to jedna informacja na początek. Możesz zapisać się na darmowe szkolenie Portainer Od Zera, czyli Interfejs Graficzny do Dockera.
Chcesz zacząć przygodę z konteneryzacją? To szkolenie jest dla Ciebie.

Sprawdź szczegóły:

https://asdevops.pl/s29/

 

 

 

Natomiast w tym miejscu znajdziesz wszystkie wcześniejsze nagrania:

Podcast Idziemy Do Przodu

Wprowadzenie

Dzisiaj moim gościem jest Wiktor Bogdanowicz Wiktor to człowiek wielu pasji. Zajmuje się marketingiem internetowym. Przede wszystkim związanym z mediami społecznościowymi. Jak sam siebie nazywa jest Social Media Ninja. Poza tym, Wiktor doradza i pomaga ludziom w kwestii samorozwoju, a także sam intensywnie rozwija się w wielu dziedzinach. W dzisiejszym materiale opowiada o biznesie, współczesnym marketingu oraz o tym dlaczego przestał być trenerem uwodzenia i jak udało mu się drastycznie schudnąć w zaledwie kilku miesięcy. I przede wszystkim rozmawiamy o tym jak rozwój osobisty pomaga w życiu i biznesie

Udało się, ale nie było łatwo

Zanim zjedziesz na dół i zaczniesz słuchać nagrania, muszę się przyznać, iż nagranie rozmowy z Wiktorem było chyba dla mnie najtrudniejszym zadaniem 2018 roku. A jeżeli nie najtrudniejszym to na pewno w ścisłej czołówce TOP 5.

Wydaje mi się, że zabierając się za to nagranie popełniłem wszystkie możliwe błędy początkującego podcastera. Zresztą, opisałem je dokładnie w artykule Nagrywanie podcastu – moje błędy.

W skrócie, ten wywiad miał być pierwszy w całej mojej przygodzie podcastowej. I biorąc pod uwagę datę nagrywania to tak faktycznie było. Niestety, moje techniczne błędy podczas nagrywania spowodowały, że montaż przedłużył się niesamowicie, a efekt nie był w żaden sposób zadowalający. Jako, że z Wiktorem omawiamy rozwój osobisty to być może takie było przeznaczenie, bym rozwinął siebie w umiejętności nagrywania audio.

Ostatecznie zakończyło się ponownym nagraniem rozmowy. Z tym, że za drugim razem byłem uzbrojony już w zdecydowanie lepszy sprzęt. Jak to mówią, nie ma się co poddawać. Idziemy Do Przodu!

Nie przegap

Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych odcinków podcastu to zachęcam do subskrypcji w Twojej ulubionej aplikacji podcastowej.

Rozwój osobisty – Wersja audio i video

Zainteresowałem Cię? W takim razie zachęcam do wysłuchania wywiadu. Jak zawsze zachęcam do pozostawienia swojej opinii na temat tego nagrania na kanale Youtube lub iTunes.

Nie przedłużając, startujemy!

Tyle na dzisiaj. Podziel się w komentarzu czy poświęcasz czas na rozwój osobisty. Jeżeli tak to w jakim aspekcie? Sport? Biznes? A może nawet uwodzenie kobiet? Chętnie usłyszymy z Wiktorem Twoją historię. A kto wie, może nawet będzie nam dane się spotkać i coś nagrać?

Dzięki wielkie za wysłuchanie i do następnego!

 

Chcesz więcej?

A na sam koniec przypominam o zapisach na darmowe szkolenie Portainer Od Zera, czyli Interfejs Graficzny do Dockera.

Wszelkie szczegóły znajdziesz TUTAJ

Darmowe szkolenie "PORTAINER OD ZERA, CZYLI INTERFEJS GRAFICZNY DO DOCKERA"

X