Kryptowaluty 2018 – Nowy rok rozpędza się już na dobre. Wszyscy powoli zapominają o swoich postanowieniach noworocznych. Pora przyjrzeć się czy twórcy kryptowalut również łamią swoje obietnice.

kryptowaluty 2018

W 16 odcinku Finas wspomniałem o tym, iż muszę przeanalizować sytuację kryptowalut, w które zainwestowałem do tej pory i jednocześnie opisałem w ramach cyklu Finas. Otóż, w niektórych projektach znacząco posunięto się do przodu, a w innych natomiast zupełnie nie dotrzymano obietnic.

Na początek  postanowiłem przyjrzeć się dwóm tokenom, które obecnie mam w swoim portfolio.  Ekipy obu projektów obiecują nam coś szczególnego w pierwszym kwartale 2018. Niestety, średnio jestem w stanie uwierzyć w obietnice jednego zespołu. Natomiast drugi token ma wg. mnie szansę na ogromne wzrosty.

Warsztaty z Wirtualizacji Serwerów

Zanim jednak rozwinę temat dalej to jedna informacja na początek. Niedługo poprowadzę darmowe warsztaty z Proxmox i Wirtualizacji Serwerów.
Chcesz zacząć z wirtualizacją? To wydarzenie jest dla Ciebie.

W czasie warsztatów nauczysz się:
- Podstaw tworzenia wirtualnych serwerów i kontenerów
- Wirtualizacji Linux, Windows, a nawet systemu Mikrotik.
- Optymalizacji zasobów serwera oraz Archiwizacji i Odzyskiwania

Sprawdź szczegóły:

https://asdevops.pl/s7/

warsztaty Proxmox

 

 

Jak zawsze, zachęcam do zapoznania się z wcześniejszymi artykułami:

Wszystko o kryptowalutach

Kryptowaluty 2018 – Pierwszy token

Pierwszym tokenem jest BlockV. Vee kupowałem po 2 centy. Do tej pory pozbyłem się 75% tokenów po cenie 7 razy większej.  I to według mnie bardzo dobry wynik. Obecna wycena to niecałe 0,10$, co dalej daje niezły zysk.

kryptowaluty 2018

Niestety, obecnie niewiele dzieje się w projekcie. Zespół głównie informuje w swoich aktualizacjach o nowych partnerstwach oraz braniu udziału w konferencjach. Fakt, relacje z klientami i partnerami są ważne, jednak nie świadczą w głównej mierze o sukcesie biznesu

 

 

 

 

 

W pierwszym kwartale tego roku twórcy planują wypuszczenie wersji beta ich platformy. I jeżeli faktycznie tak się stanie to warto będzie znów wskoczyć do tego pociągu. Na chwilę obecną promyczkiem nadziei jest wejście na giełdę Bittrex, które wydarzyło się w ten weekend. Mimo wszystko, skok jakiego można byłoby się spodziewać po takim wydarzeniu nie był zbyt spektakularny, więc możliwości są dwie:

  1. Nie tylko ja przestałem wierzyć w ten projekt.
  2. Inwestorzy jeszcze odpoczywali w weekend i nie zwrócili większej uwagi na to wydarzenie.

Niestety, bliższe przyjrzenie się temu projektowi sprawiło, iż potwierdziło się to czego się spodziewałem. Czyli niewiele się dzieje i projekt powoli umiera. Ewentualnie, powinni zwolnić osobę odpowiedzialną za PR. Bo ten ewidentnie jest słaby.

Kryptowaluty 2018 – Drugi token

Projektowi, któremu również się przyjrzałem jest Blockat. Jest to jedno z pierwszych ICO jakie opisałem na tym blogi. Tekst znajdziesz w tym miejscu:

Finas #2: Kot z bryły, czyli sztuczna inteligencja nadchodzi!

Nie ukrywam, że wymieniłem już ponad połowę tokenów CAT na ETH w okolicy pierwszego większego szczytu przy cenie poniżej 4$.  Obecnie kapitalizacji  tej kryptowaluty wynosi tylko 12,3 miliona dolarów, przy cenie 1,68$.

kryptowaluty 2018

Obecnie projekt jest w fazie testów i jak wszystko dobrze pójdzie to platforma wystartuje w drugim kwartale 2018. Jeżeli tak się stanie to można się spodziewać, iż kurs eksploduje. A w przeciwieństwie do BlockV, zespół jest mocno aktywny i na bieżąco informuje o zmianach i pracach nad projektem.

I według mnie, w tym momencie nie ma sensu się pozbywać tokenu. Szczególnie, ze cena jest wyjątkowo niska. Akurat w kwestii Blockcat jestem w stanie uwierzyć w obietnice. Przynajmniej te dotyczące najbliższego okresu. Kto wie, jeżeli projekt będzie postępował zgodnie z założeniami to nie wykluczone, że CAT zostanie czarnym koniem giełd blockchain w 2018 roku.


zarządzanie mieszkaniami

Pamiętaj o warsztatach:

Sprawdź szczegóły:

https://asdevops.pl/s7/

warsztaty Proxmox