Robot ASK

Nowe Playstation

Witam
Mamy dzis 21 luty, więc zgodnie z obietnicą dziś zaczynamy kurs Zabbixa. To oczywiście się stanie, ale dopiero wieczorem. Trzeba potrzymać Was w napięciu 😉
Czasami warto zrobić odpowiedni nastrój i napięcie. Choćby w celach marketingowych. Mistrzowsko rozegrało to choćby Sony. Przez ostatni czas można było codziennie usłyszeć plotki dotyczące zbliżającej się konferencji tej korporacji, na której podobno miała zostać zaprezentowana konsola Playstation 4. Codziennie można było usłyszeć plotki oraz rozmowy na temat tego jaki będzie najnowszy sprzęt. Najlepsze jest w tym wszystkim to, że tak naprawdę Sony wcale nie zapowiedziało premiery PS4, a jedynie „ważne wydarzenie związane z Playstation”.

Zapisy na kurs Ansible, Automatyzacja IT i AI

Mega promocja na Kurs Ansible i Automatyzacji Serwerów -55%

13 Tygodni zajęć i ponad 170 lekcji

Wdrożenie, Administracja, Tworzenie skryptów automatyzacji, Optymalizacja i również wiele innych

Zapisy trwają tylko do środy 31 maja do godziny 21:00.

Szczegóły w linku >> Kurs Ansible


Ta konferencja już się odbyła. Dziś w nocy, więc pewnie już wiadomo czy będzie PS4 czy nie będzie. Ja o tym nie wiem, bo nie przeglądałem dziś jeszcze wiadomości. Mimo iż, lubięc czasami w cos pograć to również nie jest to dla mnie tak ważna sprawa bym miał śledzić przez prawie miesiąc kolejne plotki o nowym urządzeniu. Będzie to będzie, nie to nie. Ja i tak nie kupię. Zresztą, nie spodziewam się wielkiego sukcesu konsol nowej generacji. Wystarczy poczytać trochę o wynikach firm z branży growej, by wywnioskować, ze jednak granie przesuwa się w stronę gier darmowych lub tych z mikropłatnościami i raczej kolejne konsole nie powtórzą sukcesu obecnie panujących.
A teraz zajrzę na jakiś portal i sprawdzę czy jednak PS4 zostało ogłoszone. Sony różne chwyty w przeszłości stosowało i wcale bym się nie zaskoczył gdyby zapowiedzieli nowy model… pada.
Ja oczywiście nie jestem Sony i jak obiecałem to dziś zrobię i pierwszą część poradnika o Zabbixie wrzucę.
Pozdrawiam

Zapisy tylko do środy 21:00!

 

Zapisz się na kurs "Ansible, Automatyzacja i AI"!

X