Witam
Mamy dzis 21 luty, więc zgodnie z obietnicą dziś zaczynamy kurs Zabbixa. To oczywiście się stanie, ale dopiero wieczorem. Trzeba potrzymać Was w napięciu 😉
Czasami warto zrobić odpowiedni nastrój i napięcie. Choćby w celach marketingowych. Mistrzowsko rozegrało to choćby Sony. Przez ostatni czas można było codziennie usłyszeć plotki dotyczące zbliżającej się konferencji tej korporacji, na której podobno miała zostać zaprezentowana konsola Playstation 4. Codziennie można było usłyszeć plotki oraz rozmowy na temat tego jaki będzie najnowszy sprzęt. Najlepsze jest w tym wszystkim to, że tak naprawdę Sony wcale nie zapowiedziało premiery PS4, a jedynie „ważne wydarzenie związane z Playstation”.

 

Zapis na newsletter!

Zanim jednak rozwinę temat dalej to jedna informacja na początek. Prowadzę regularny, cotygodniowy newsletter z poradami związanymi z Zabbixem, monitoringiem oraz dobrymi praktykami w IT. Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych części oraz zaproszeń na nasze darmowe szkolenia to zapraszam do zapisu. Wystarczy pobrać mój poradnik. Monitoring IT – Dobre Praktyki. Wystarczy wejść klikając na obrazek:

__________________________________________

 


Ta konferencja już się odbyła. Dziś w nocy, więc pewnie już wiadomo czy będzie PS4 czy nie będzie. Ja o tym nie wiem, bo nie przeglądałem dziś jeszcze wiadomości. Mimo iż, lubięc czasami w cos pograć to również nie jest to dla mnie tak ważna sprawa bym miał śledzić przez prawie miesiąc kolejne plotki o nowym urządzeniu. Będzie to będzie, nie to nie. Ja i tak nie kupię. Zresztą, nie spodziewam się wielkiego sukcesu konsol nowej generacji. Wystarczy poczytać trochę o wynikach firm z branży growej, by wywnioskować, ze jednak granie przesuwa się w stronę gier darmowych lub tych z mikropłatnościami i raczej kolejne konsole nie powtórzą sukcesu obecnie panujących.
A teraz zajrzę na jakiś portal i sprawdzę czy jednak PS4 zostało ogłoszone. Sony różne chwyty w przeszłości stosowało i wcale bym się nie zaskoczył gdyby zapowiedzieli nowy model… pada.
Ja oczywiście nie jestem Sony i jak obiecałem to dziś zrobię i pierwszą część poradnika o Zabbixie wrzucę.
Pozdrawiam

Chcesz więcej?

Oczywiście, jeżeli nie chcesz przegapić tego typu materiałów, to zapisz się na mój newsletter i przy okazji odbierz darmowe bonusy, np. e-booka ze zdjęcia poniżej! Prowadzę regularny, cotygodniowy newsletter z poradami związanymi z automatyzacją, monitoringiem oraz dobrymi praktykami w IT.

Zapisy TUTAJ

 

Zapisz się na Newsletter i odbierz za darmo e-book "Monitoring IT"!

X