Robot ASK

Nowy adres

Od dnia dzisiejszego blog ASKomputer zmienił swój adres. Nowe posty nie będą już się pojawiały na Bloggerze. To oczywiście tylko początek zmian. Na chwilę obecną zmiana hostingu powinna zapewnić zwiększoną wydajność serwisu oraz bardziej intuicyjną nawigację. W następnej kolejności planowane są poprawki kosmetyczne mające na celu poprawienie wyglądu bloga.

Szkolenie z Bezpieczeństwa Serwerów Linux

Zanim jednak rozwinę temat dalej to jedna informacja na początek. Otworzyliśmy zapisy na pełny kurs na temat zabezpieczenia serwerów Linux.
Chcesz zacząć z bezpieczeństwem? To szkolenie jest dla Ciebie.

Tylko teraz:

- Mega promocja na Kurs -58%
- Maksymalnie, praktyczne podejście
- 10 Tygodni zajęć | Jasno wytłumaczona teoria + Praktyka na codziennych zadaniach administratora
-  Hardening, Audyt, Wdrażanie Poprawek, Automatyzacja, Firewall, SELinux i wiele innych 

Sprawdź szczegóły:

https://asdevops.pl/sec/

 

kurs bezpieczeństwa linux

 

 

 

Poza zmianami technicznymi i kosmetycznymi warto jeszcze wspomnieć o zawartości merytorycznej. A tej nie powinno zabraknąć. Obecnie jestem w trakcie pisania sporego poradnika na temat Zabbixa. Postaram się jak najbardziej praktycznie opisać zastosowanie tego świetnego narzędzia.

Również, postaram się w najbliższym czasie przyjrzeć nowemu Sharepointowi, czyli odsłonie z numerkiem 2013. Poza tym, na 100% pojawią się artykuły, których w tym momencie nie da się zapowiedzieć, bo dopiero pomysł na ich napisanie pojawi się w przyszłości 🙂

Pozdrawiam

 

Pamiętaj o szkoleniu:

Sprawdź szczegóły:

https://asdevops.pl/sec/

kurs bezpieczeństwa linux

 

 

Zapisz się na kurs Bezpieczeństwo Serwerów Linux!

X