Witajcie

Jak już wiecie od jakiegoś czasu współtworzę firmę informatyczną Askomputer. W ramach jej działania spotykam się z innymi właścicielami przedsiębiorstw, którzy chcą rozwijać swój biznes, ale na swojej drodze napotykają mniejsze lub większe przeszkody do przejścia. Jak nie trudno się domyślić, najczęściej narzekają oni na biurokrację, częste zmiany w przepisach i na masę „papierkowej roboty”. O ile na ten pierwszy problem nie mam wpływu, o tyle z resztą postanowiłem im pomóc.

Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia pomyślałem wtedy o oprogramowaniu firmy Comarch, z którego już wcześniej korzystałem i które cieszy się bardzo dobrą opinią na polskim i zagranicznym rynku. Tak więc kilka tygodni temu zapisałem się na szkolenie z obsługi narzędzia, które jest dedykowane do zarządzania małymi i średnimi firmami. A dziś mogę się pochwalić zdobytym certyfikatem Specjalisty w obsłudze programu Comarch ERP Optima. Dodam, że jest to obecnie najbardziej popularne i efektywne oprogramowanie tego typu. Przyniesie ono korzyści każdemu przedsiębiorcy, który chce znacząco poprawić jakość obsługi swojej firmy oraz jej klientów.

Polecam je szczególnie firmom z branży handlowo-usługowej, prowadzącym sprzedaż internetową oraz biurom rachunkowym. Dzięki niemu łatwo zaksięgujesz dokumenty, obsłużysz magazyn, wystawisz faktury czy rozliczysz się z urzędami. Zapytacie pewnie, czy poradzicie sobie z instalacją i obsługą tego programu? Nie musicie już o to się martwić, gdyż ja i ekipa SG oferujemy wdrożenia Optimy oraz pomoc na każdym etapie jej używania. A dzięki nawiązaniu partnerstwa z firmą Comarch możemy zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług. Mam nadzieję, że w ten sposób przyczyniam się do tego, aby Wasza nawet mała działalność dostała wiatru w plecy i wypłynęła na szerokie wody biznesu. Tego Wam wszystkim życzę.

 

Zapis na newsletter!

Zanim jednak rozwinę temat dalej to jedna informacja na początek. Prowadzę regularny, cotygodniowy newsletter z poradami związanymi z Zabbixem, monitoringiem oraz dobrymi praktykami w IT. Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych części oraz zaproszeń na nasze darmowe szkolenia to zapraszam do zapisu. Wystarczy pobrać mój poradnik. Monitoring IT – Dobre Praktyki. Wystarczy wejść klikając na obrazek:

__________________________________________

 


Chcesz więcej?

Oczywiście, jeżeli nie chcesz przegapić tego typu materiałów, to zapisz się na mój newsletter i przy okazji odbierz darmowe bonusy, np. e-booka ze zdjęcia poniżej! Prowadzę regularny, cotygodniowy newsletter z poradami związanymi z automatyzacją, monitoringiem oraz dobrymi praktykami w IT.

Zapisy TUTAJ

Zapisz się na Newsletter i odbierz za darmo e-book "Monitoring IT"!

X