Robot ASK

Oprogramowanie CDN Optima

Witajcie

Jak już wiecie od jakiegoś czasu współtworzę firmę informatyczną Askomputer. W ramach jej działania spotykam się z innymi właścicielami przedsiębiorstw, którzy chcą rozwijać swój biznes, ale na swojej drodze napotykają mniejsze lub większe przeszkody do przejścia. Jak nie trudno się domyślić, najczęściej narzekają oni na biurokrację, częste zmiany w przepisach i na masę „papierkowej roboty”. O ile na ten pierwszy problem nie mam wpływu, o tyle z resztą postanowiłem im pomóc.

Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia pomyślałem wtedy o oprogramowaniu firmy Comarch, z którego już wcześniej korzystałem i które cieszy się bardzo dobrą opinią na polskim i zagranicznym rynku. Tak więc kilka tygodni temu zapisałem się na szkolenie z obsługi narzędzia, które jest dedykowane do zarządzania małymi i średnimi firmami. A dziś mogę się pochwalić zdobytym certyfikatem Specjalisty w obsłudze programu Comarch ERP Optima. Dodam, że jest to obecnie najbardziej popularne i efektywne oprogramowanie tego typu. Przyniesie ono korzyści każdemu przedsiębiorcy, który chce znacząco poprawić jakość obsługi swojej firmy oraz jej klientów.

Polecam je szczególnie firmom z branży handlowo-usługowej, prowadzącym sprzedaż internetową oraz biurom rachunkowym. Dzięki niemu łatwo zaksięgujesz dokumenty, obsłużysz magazyn, wystawisz faktury czy rozliczysz się z urzędami. Zapytacie pewnie, czy poradzicie sobie z instalacją i obsługą tego programu? Nie musicie już o to się martwić, gdyż ja i ekipa SG oferujemy wdrożenia Optimy oraz pomoc na każdym etapie jej używania. A dzięki nawiązaniu partnerstwa z firmą Comarch możemy zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług. Mam nadzieję, że w ten sposób przyczyniam się do tego, aby Wasza nawet mała działalność dostała wiatru w plecy i wypłynęła na szerokie wody biznesu. Tego Wam wszystkim życzę.

Zapisy na kurs Ansible, Automatyzacja IT i AI

Mega promocja na Kurs Ansible i Automatyzacji Serwerów -55%

13 Tygodni zajęć i ponad 170 lekcji

Wdrożenie, Administracja, Tworzenie skryptów automatyzacji, Optymalizacja i również wiele innych

Zapisy trwają tylko do środy 31 maja do godziny 21:00.

Szczegóły w linku >> Kurs Ansible


Zapisy tylko do środy 21:00!

Zapisz się na kurs "Ansible, Automatyzacja i AI"!

X