Cześć

Tym razem postanowiłem podzielić się z Tobą jednym z popularniejszych nagrań na moim podcaście. Poświęconym pracy i karierze w zawodzie informatyka. 6 rzeczy, które naprawdę warto wiedzieć zanim wybierzesz ten kierunek.

Praca i kariera w Informatyce – Podcast

Na łamach mojego vloga  omawiam różne tematy związane z biznesem, technologią oraz rozwojem osobistym. Poniżej znajdziesz rozmowę opublikowaną na Youtube oraz w formie audio-podcastowej. Do wyboru, do koloru 🙂 Tylko wybacz za nagranie video. Nagranie zostało wykonane rok temu i dopiero się uczyłem tej techniki 😛

Do sedna

Praca i kariera w branży informatyki nie zawsze jest tak lekka jak się wszystkim wydaje. Dziś przedstawiam 6 rzeczy, o których musisz wiedzieć przed rozpoczęciem pracy w IT.

Pamiętam jak dziś gdy mając 19 lat szukałem swojej pierwszej pracy. Idealnie gdyby to było coś związanego z informatyką. Umiałem wtedy złożyć lub naprawić komputer, więc wydawało mi się, że wiem już wszystko.

Szybko się okazało, w jak bardzo błędnym przeświadczeniu wtedy żyłem. Już pierwszego dnia pracy na stanowisku informatyka do spraw pomocy użytkownikom okazało się, że problemy techniczne w firmie są zdecydowanie bardziej złożone. Nie działa komuś poczta? Być może to problem z nieznanym mi wtedy systemem zwanym Exchange? Ktoś zgłasza problem z telefonem. Jak działa centrala telefoniczna?

Przecież tego miałem się dowiedzieć dopiero za jakiś czas…

Tego typu przykłady mógłbym mnożyć.

Praca i kariera w IT wiąże się z tym, iż nieustannie jesteśmy czymś zaskakiwani. Zapraszam do oglądania!

Praca i kariera w Informatyce – Audio lub Video

I Youtube:

Chcesz więcej?

Oczywiście, jeżeli nie chcesz tego przegapić to zapisz się na mój newsletter i przy okazji odbierz darmowe bonusy. Gdy tylko pojawi się coś ciekawego to automatycznie Cię o tym poinformuję. Przy okazji odbierz kolejną dawkę wiedzy ze świata IT. Wystarczy kliknąć grafikę poniżej.

Biblioteka bloga - odbierz kolejną dawkę wiedzy!

Zachęcam do odwiedzenia moich profili w mediach społecznościowych, byś mógł być na bieżąco:


instagram_askomputer


instagram_askomputer pinterest_1475538227_280 social_facebook_box_blue pobrany plik Arkadiusz_Siczek_linkedin Arkadiusz Siczek Usługi informatyczne