kariera i praca w informatyce

Praca i kariera w Informatyce

Cześć

Tym razem postanowiłem podzielić się z Tobą jednym z popularniejszych nagrań na moim podcaście. Poświęconym pracy i karierze w zawodzie informatyka. 6 rzeczy, które naprawdę warto wiedzieć zanim wybierzesz ten kierunek.

Darmowe szkolenie Portainer Od Zera, czyli Interfejs Graficzny do Dockera

Zanim jednak rozwinę temat dalej to jedna informacja na początek. Możesz zapisać się na darmowe szkolenie Portainer Od Zera, czyli Interfejs Graficzny do Dockera.
Chcesz zacząć przygodę z konteneryzacją? To szkolenie jest dla Ciebie.

Sprawdź szczegóły:

https://asdevops.pl/s29/

 

 

 

Praca i kariera w Informatyce – Podcast

Na łamach mojego vloga  omawiam różne tematy związane z biznesem, technologią oraz rozwojem osobistym. Poniżej znajdziesz rozmowę opublikowaną na Youtube oraz w formie audio-podcastowej. Do wyboru, do koloru 🙂 Tylko wybacz za nagranie video. Nagranie zostało wykonane rok temu i dopiero się uczyłem tej techniki 😛

Do sedna

Praca i kariera w branży informatyki nie zawsze jest tak lekka jak się wszystkim wydaje. Dziś przedstawiam 6 rzeczy, o których musisz wiedzieć przed rozpoczęciem pracy w IT.

Pamiętam jak dziś gdy mając 19 lat szukałem swojej pierwszej pracy. Idealnie gdyby to było coś związanego z informatyką. Umiałem wtedy złożyć lub naprawić komputer, więc wydawało mi się, że wiem już wszystko.

Szybko się okazało, w jak bardzo błędnym przeświadczeniu wtedy żyłem. Już pierwszego dnia pracy na stanowisku informatyka do spraw pomocy użytkownikom okazało się, że problemy techniczne w firmie są zdecydowanie bardziej złożone. Nie działa komuś poczta? Być może to problem z nieznanym mi wtedy systemem zwanym Exchange? Ktoś zgłasza problem z telefonem. Jak działa centrala telefoniczna?

Przecież tego miałem się dowiedzieć dopiero za jakiś czas…

Tego typu przykłady mógłbym mnożyć.

Praca i kariera w IT wiąże się z tym, iż nieustannie jesteśmy czymś zaskakiwani. Zapraszam do oglądania!

Praca i kariera w Informatyce – Audio lub Video

I Youtube:

 

Chcesz więcej?

A na sam koniec przypominam o zapisach na darmowe szkolenie Portainer Od Zera, czyli Interfejs Graficzny do Dockera.

Wszelkie szczegóły znajdziesz TUTAJ

Darmowe szkolenie "PORTAINER OD ZERA, CZYLI INTERFEJS GRAFICZNY DO DOCKERA"

X