Witam

4 czerwca minie rok od pojawienia się w sieci bloga Askomputer.

 

Podsumowanie

 

Zapis na newsletter!

Zanim jednak rozwinę temat dalej to jedna informacja na początek. Prowadzę regularny, cotygodniowy newsletter z poradami związanymi z Zabbixem, monitoringiem oraz dobrymi praktykami w IT. Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych części oraz zaproszeń na nasze darmowe szkolenia to zapraszam do zapisu. Wystarczy pobrać mój poradnik. Monitoring IT – Dobre Praktyki. Wystarczy wejść klikając na obrazek:

__________________________________________

 

Od tego czasu sporo się zmieniło. Zmieniliśmy platformę i z Googlowego bloggera przeskoczyliśmy na własny hosting. Zaktualizowaliśmy szatę graficzną. Dołączył nowy redaktor, Marcin. Pojawiło się wiele artykułów oraz dołączyło spore grono czytelników.

Ponieważ dotrwaliście z nami rok, chcielibyśmy to Wam wynagrodzić. Aktualnie, kończę tworzenie ebooka poświęconego monitorowaniu sieci informatycznej za pomocą narzędzia Zabbix. Do wygrania mamy dla Was 3 egzemplarze.

 

Zasady konkursu:

Sposoby na wygranie ebooka są również trzy:

1). Pierwszy egzemplarz zostanie rozlosowany wśród wszystkich zarejestrowanych na naszym blogu użytkowników.

2) Drugi egzemplarz wygra jedna z osób, które zamieszczą pod tym wpisem komentarz dotyczący naszego bloga. Możecie napisać co tylko chcecie. Możecie zaproponować jakieś zmiany, pochwalić lub skrytykować nas za coś. To już od Was zależy. Wśród wszystkich komentujących wygra ta osoba, której komentarz zostanie najwyżej oceniony przez innych czytelników.

3) Trzeci egzemplarz jest przeznaczony dla naszych fanów na Facebooku. Zasady są podobne do punktu drugiego. Wystarczy skomentować wpis dotyczący konkursu na stronie:

https://www.facebook.com/askomouter

oraz otrzymać za swój komentarz najwięcej tzw. „lików”.

 Konkurs trwa do 6 lipca. Powodzenia 🙂

 

Chcesz więcej?

Oczywiście, jeżeli nie chcesz przegapić tego typu materiałów, to zapisz się na mój newsletter i przy okazji odbierz darmowe bonusy, np. e-booka ze zdjęcia poniżej! Prowadzę regularny, cotygodniowy newsletter z poradami związanymi z automatyzacją, monitoringiem oraz dobrymi praktykami w IT.

Zapisy TUTAJ

Zapisz się na Newsletter i odbierz za darmo e-book "Monitoring IT"!

X