Robot ASK

 

Nazywam się Marcin Karbowiak. Posiadam wykształcenie poligraficzne, lecz nie miałem okazji pracować w zawodzie. Skupiłem się na technologiach mobilnych, teleinformatyce oraz drobnych naprawach sprzętu komputerowego. Do niedawna pracowałem jako koordynator pracy Call Center, lecz moje obowiązki były znacznie rozszerzone.

 

Zapis na newsletter!

Zanim jednak rozwinę temat dalej to jedna informacja na początek. Prowadzę regularny, cotygodniowy newsletter z poradami związanymi z Zabbixem, monitoringiem oraz dobrymi praktykami w IT. Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych części oraz zaproszeń na nasze darmowe szkolenia to zapraszam do zapisu. Wystarczy pobrać mój poradnik. Monitoring IT – Dobre Praktyki. Wystarczy wejść klikając na obrazek:

__________________________________________

 

Z dniem dzisiejszym dołączyłem do ekipy bloga askomputer.pl i będę dla was publikować artykuły i poradniki,  głównie z dziedziny urządzeń mobilnych tj. Smartfony, tablety oraz gadżety. Od czasu do czasu pojawią się też tematy dotyczące systemów sprzętu stacjonarnego, tj. windows, OSX jak i najpopularniejszych dystrybucji linux’a.

Zachęcam was do lektury i komentarzy moich wpisów. Będą się one pojawiać w każdą środę oraz piątek.

Chcesz więcej?

Oczywiście, jeżeli nie chcesz przegapić tego typu materiałów, to zapisz się na mój newsletter i przy okazji odbierz darmowe bonusy, np. e-booka ze zdjęcia poniżej! Prowadzę regularny, cotygodniowy newsletter z poradami związanymi z automatyzacją, monitoringiem oraz dobrymi praktykami w IT.

Zapisy TUTAJ

Zapisz się na newsletter i zgarnij e-booka!

X