własny token personalny

Własny token personalny

Zastanawiasz się jak zrobić własny token personalny? Dziś pokażę Cię jak bez wiedzy programistycznej stworzyć własny token w 5 minut!

Zanim jednak do tego przejdziemy, kilka ogłoszeń parafialnych.

Interesujesz się blockchain, kryptowlutami i tokenami? Zapisz się na poniższy newsletter i odbierz kalkulator oraz checklistę kryptowalut. Pomogą Ci one w doborze i analizie najlepszych kryptowalut:

Checklista

Materiał, który za chwilę obejrzysz pochodzi z mojego kanału Youtube. Jeżeli instrukcja Ci się spodobała to wystarczy, że klikniesz poniższy przycisk subskrybcji, a nie umkną Ci kolejne tego typu materiały:

Własny token personalny – instrukcja

Dzisiejszym tematem jest token personalny na blockchain Ethereum. Wiele razy omawiałem już Ethereum. Warto jednak bliżej przyjrzeć się specyfice tego tokenu i zarazem jej blockchainowi. ETH bazuje na formacie zwanym ERC20. I jest to bardzo ciekawa kwestia, ponieważ pozwala stworzyć w dosyć łatwy sposób swoją, własną kryptowalutę.

Przejdźmy zatem do tego aspektu. Zademonstruję Ci jak w prosty sposób możesz stworzyć własny token personalny. To co Ty zrobisz z tym dalej to zależeć będzie już tylko od Ciebie.

Na początek musisz pobrać i uruchomić portfel Ethereum na swój komputer. Cały proces omówiłem już we wcześniejszych materiałach.

Dziś dowiesz się jak stworzyć swój własny token w czasie poniżej 5 minut.

Zachęcam do odwiedzenia moich profili w mediach społecznościowych, byś mógł być na bieżąco:


instagram_askomputer


instagram_askomputer pinterest_1475538227_280 social_facebook_box_blue pobrany plik Arkadiusz_Siczek_linkedin Arkadiusz Siczek

 

 

 

 

 

Zapisz się na kurs Bezpieczeństwo Serwerów Linux!

X