Robot ASK

Wyniki Eksperymentu i zakończenie roku

Dwa tygodnie temu wrzuciłem wpis „Eksperyment: Kot”. Pora na szybkie wyniki. Rekordu wejść nie było. Raczej standardowa liczba odwiedzin. Podsumowując, nie ma sensu produkować poradników, bo zdjęcie kota cieszy się taką samą popularnością,a pracy przy tym jest zdecydowanie mniej. Od dzisiaj będę tu wrzucał tylko koty. 🙂

 

Zapis na newsletter!

Zanim jednak rozwinę temat dalej to jedna informacja na początek. Prowadzę regularny, cotygodniowy newsletter z poradami związanymi z Zabbixem, monitoringiem oraz dobrymi praktykami w IT. Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych części oraz zaproszeń na nasze darmowe szkolenia to zapraszam do zapisu. Wystarczy pobrać mój poradnik. Monitoring IT – Dobre Praktyki. Wystarczy wejść klikając na obrazek:

__________________________________________

 

Ciekawostka, wcześniejszy wpis zaintrygował innego blogera do przeprowadzenia podobnego eksperymentu:
http://umts.net.pl/?p=1531

Inną kwestią jest, że w ostatnim czasie otrzymuje sporo wiadomosci w stylu „Kiedy kolejna część takiego i takiego poradnika”. Odpowiedź jest prosta: Wszystko w swoim czasie. Jeżeli chcecie mnie zmotywować do częstszego zamieszczania artykułów to dajcie o tym znać w inny sposób. Wystarczą komentarze na blogu lub udostępnianie wpisów na portalach społecznościowych. Same wejścia nie wystarczą. Na maile staram się odpowiadać jeżeli wnoszą coś więcej poza samym zapytaniem się o datę nastepnych wpisów.
W grudniu miałem mało czasu na prowadzenie bloga, ale już niedługo pojawi się coś specjalnego. Kończę właśnie pracować nad pewnym projektem. Szczegóły za rok 😉

Prawdopodobnie to ostatni wpis, więc życzę Wam wesołych i pogodnych Świąt oraz szcześliwego Nowego Roku. Do przeczytania, usłyszenia i widzenia w 2014.

A na koniec, to informatycy lubią najbardziej, czyli gorące kociaki 😉

images

santa-cat-christmas-wallpaper

Chcesz więcej?

Oczywiście, jeżeli nie chcesz przegapić tego typu materiałów, to zapisz się na mój newsletter i przy okazji odbierz darmowe bonusy, np. e-booka ze zdjęcia poniżej! Prowadzę regularny, cotygodniowy newsletter z poradami związanymi z automatyzacją, monitoringiem oraz dobrymi praktykami w IT.

Zapisy TUTAJ

Zapisz się na newsletter i zgarnij e-booka!

X