Dlaczego prowadzę blog:
1. Chcę udokumentować część pracy jaką wykonuję.
2. Staram się całe życie dzielić umiejętnościami z innymi. Uważam, że brak wymiany wiedzy między informatykami jest największym problemem każdego działu IT.
3. Mam nadzieję, że moje działania będą dla Ciebie inspiracją do dalszego rozwoju, poszerzenia swoich umiejętności informatycznych oraz dzielenia się własną wiedzą z innymi.

Zanim przejdziemy do głównego tematu to... mam dla Ciebie prezent.
Dostęp do mini-kursu "Fundamenty Zabbix". TOTALNIE ZA DARMO

Z darmowego kursu nauczysz się:

- Instalacja i Wdrożenie Serwera Zabbix
- Monitoring Dockera
- Monitorowanie serwerowni (iCMP,UPC, klimatyzacja , szafa rakowa)
- Monitorowanie Serwerów Na Praktycznych Przykładach
- Discovery (automatyczne wykrywanie zasobów w sieci)
- Dobre Praktyki Monitoringu

Zapisy w tym miejscu:

https://asdevops.pl/s3/

PS: Liczba miejsc ograniczona. Zatem, śpisz się, by nie przegapić!

Mam jednak do Ciebie trzy prośby. Spełnienie każdej z nich pomoże Ci być na bieżąco z moim blogiem, a ja będę wiedział, że są osoby zainteresowane moja dalszą twórczością:

1. Zapisz się na mój newsletter – jeśli jeszcze tego nie uczyniłeś.
2. Polub\obserwuj mój blog na portalach społecznościowych. Po prawej stronie znajdziesz odnośniki do Facebooka, Linkedin oraz Google Plus.
3. Przekaż informację o moim blogu wszystkim znajomym. Może skorzystają z tych informacji i będą Ci wdzięczni (a nawet jeśli nie – to ja Ci będę bardzo wdzięczny).

Już wkrótce pojawi się sporo nowości. Przede wszystkim mam jeszcze masę publikacji dotyczących Zabbixa. Z wszystkich materiałów powstała praktycznie książka, którą mam na dysku. Z czasem staram się publikować kolejne części.

wbt

Również posiadam całą masę artykułów na temat Sharepoint 2013. Muszę tylko obrobić screeny i wrzucić je na blog.

Ponadto przymierzam się do kursu Citrix XenApp. Wspomniałem już o tym we wcześniejszym artykule. Rozważam jednak kurs video na Youtube. Dajcie znać czy woleli byście tekst czy filmy. I przede wszystkim, czy jest w ogóle sens cokolwiek tworzyć w tym temacie 😉

Tak jak napisałem na początku, dajcie dowód tego, że ten blog ma sens. Komentujcie, udostępniajcie, lajkujcie. Być może ktoś nawet będzie chciał do mnie dołączyć i wypromować się w branży IT jak Marcin, który w zeszłym roku doradzał Wam w sprawach mobilinych. Doba ma ograniczoną liczbę godzin, a sam wszystkiego nie zrobię. Tym bardziej, że muszę mieć również czas na pracę oraz na nowy projekt, którym obecnie się zajmuję. Już wkrótce zdradzę więcej w tym temacie.

Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu.

 

I jeszcze przypominam.
Dostęp do mini-kursu "Fundamenty Zabbix". TOTALNIE ZA DARMO. Liczba miejsc ograniczona 🙁  Zatem, śpisz się, by nie przegapić!

Zapisy w tym miejscu:

https://asdevops.pl/s3/