Książki informatyczne

PROMOCJA na Książki informatyczne – Zabbix i „Sukces w IT”

Mam dziś dla Ciebie idealną okazję. Świetna cena na moje książki informatyczne. Zainteresowany? Zachęcam do lektury!

Nie da się ukryć, że przypadły Wam do gustu „Poradnik Administratora Systemu Monitorowania Zabbix” oraz „Sukces w IT”. Wystarczy spojrzeć na listę „lajków” od czytelników pod opisami tytułów. Przykładowo, liczba osób, które polubiły „Sukces w IT”:

Książki informatyczne

Stan na 30 lipca 2018, więc gdy czytasz ten artykuł to zapewne liczba ta uległa już zwiększeniu. Zresztą, sam to możesz sprawdzić w tych miejscach:

Książka Zabbix Monitoring Informatyczny

Książka o pracy w informatyce

Co jakiś czas otrzymuję pytanie o zniżkę na napisane przeze mnie książki informatyczne. Niektórzy czytelnicy próbują negocjować, a inni pytają czy jest jakaś obniżka przy większej liczbie zakupionych egzemplarzy. Uważam, iż wiedza prezentowana w tych podręcznikach i tak udostępniana jest przeze mnie w okazyjnych cenach. Mimo to, postanowiłem jednak przygotować okazję dla osób, które postanowią zakupić oba tytuły w pakiecie.

W związku z powyższym, ogłaszam specjalną promocję

35% taniej na obie książki.

Dokładnie tak! Gdy zakupisz oba podręczniki, otrzymasz specjalną zniżkę na oba tytuły w cenie 57 PLN :

Dlaczego warto?

Przede wszystkim, oba podręczniki to ogromny kawał wiedzy zrodzony na moim doświadczeniu i budowany na przestrzeni kilkunastu lat pracy w branży IT.

Poradnik Zabbixa

Wymieniona książka:

Nauczy Cię projektować system i środowisko do monitoringu sieci informatycznej. Posiądziesz wiedzę, która pozwoli Ci zostać architektem tego typu rozwiązań. Będziesz w stanie uruchomić narzędzie, które na bieżąco będzie informować o każdym wydarzeniu jak choćby niedostępność serwera, problem z konkretną usługą lub zasobem, lagi w sieci.

Przede wszystkim, ogromna część książki to właśnie nauka umiejętnego projektowania tego typu środowiska. Umiejętności te przydadzą Ci się także w innych systemach monitoringu jak Nagios czy Hyperic.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz spis treści oraz darmowe fragmenty w tym miejscu.

Sukces w IT

Wymieniona książka:

Pomoże Ci wystartować z karierą w IT i wybrać odpowiedni kierunek. Ominiesz przeszkody jakie czekają Cię na ścieżce zawodowej. Dowiesz się jak się lepiej rozwijać i skąd czerpać wiedzę. Pomoże Ci stać się specjalista, który będzie sam wybierał miejsce pracy. Dowiesz się, które zawody związane z informatyką mają najlepszą przyszłość.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz spis treści oraz darmowe fragmenty w tym miejscu.

książki informatyczne

Tylko 57 zł. Wybierz metodę płatności.

Przelew:

Książki informatyczne

Paypal:

Książki informatyczne

Bezpieczeństwo Serwerów Linux dla Początkujących - Szkolenie z certyfikatem

X