Szkolenie Zabbix 6.0 z certyfikatem

Szkolenie Zabbix 6.0 z certyfikatem

Ostatnio bardzo często prosiliście nas o jedną rzecz, a ponieważ Was lubimy, to występujemy na przeciw Waszym oczekiwaniom! Przygotowaliśmy dla Was jednodniowe szkolenie Zabbix 6.0 z certyfikatem po jego ukończeniu! Więcej na temat szkolenia przeczytasz poniżej.

Jednodniowe szkolenie Zabbix 6.0 z certyfikatem – szczegóły

Przygotowane przez nas szkolenie, to mocno skondensowany materiał z monitoringu. Przerobisz je jedynie w kilka godzin, a zdobędziesz przy tym konkretne fundamenty, które wykorzystasz w swojej codziennej pracy. Wystarczy tak naprawdę jeden dzień i będziesz mieć opanowaną nową, konkretną umiejętność. I to w cenie, która już się nie powtórzy!

Najważniejsze zagadnienia kursu

W trakcie tego jednodniowego szkolenia zapoznasz się między innymi z:

  • monitoringiem serwerów Red Hat, Ubuntu, Debian,
  • monitorowaniem kluczowych zasobów serwera,
  • monitorowaniem usług,
  • monitoringiem ruchu sieciowego,
  • monitorowaniem Dockera, maszyn wirtualnych, NGINX,
  • wykrywaniem podejrzanych próby połączeń,
  • kontrolą dostępu do danych.

Dlaczego warto zainwestować właśnie w ten kurs?

Kursy, szkolenia, które tworzę są nastawione przede wszystkim na praktycznym podejściu. Teoria jest ograniczona do wymaganego minimum, więc na poszczególnych lekcjach skupiamy się na ćwiczeniach oraz analizowaniu różnych sytuacji. W trakcie tego szkolenia dzielę się swoją wiedzą, a także ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z Zabbix. Pokazuję drogę od samego początku, od zera. Jeśli więc jesteś osobą początkującą w branży IT, to bez problemu odnajdziesz się w trakcie szkolenia.

Więcej szczegółów znajdziesz na dedykowanej stronie szkolenia. Wystarczy, że klikniesz TUTAJ.

Zainwestuj w swój rozwój właśnie TERAZ

A dlaczego właśnie teraz namawiam Cię do tego, abyś zainwestował/zainwestowała w swój rozwój. Robię to, ponieważ do końca lipca cena za jednodniowe szkolenie Zabbix 6.0 wynosi jedynie 147 zł. Od 1 sierpnia cena kursu wzrasta i będzie od tego dnia wynosiła 547 zł. Jak widzisz, to różnica w cenie jest ogromna i uważam, że naprawdę nie opłaca się czekać z zakupem.

Zainwestuj niewielką kwotę, a zdobędziesz przy tym nową wiedzę oraz umiejętności, które będą przydatne w Twojej pracy.

Ruszyły zapisy na Kurs "Architekt Zabbix - Monitorowanie Sieci i Serwerów"

X