Cyfrowy nomadyzm i praca w podróży stają się coraz bardziej popularne. Dla niewtajemniczonych wyjaśniam szybko, iż jest to swego rodzaju sposób na życie, który polega na pracy z każdego miejsca na świecie. Jeżeli chciałbyś poznać świat i jednocześnie móc cały czas zarabiać na swoje podróże oraz utrzymanie to ten wywiad jest dla Ciebie!

Moim dzisiejszym gościem jest Tomek Maciejewski, znany z bloga opowiadającym o Cyfrowym Nomadyzmie. Gorąco zapraszam do wysłuchania.

Poniżej znajdziesz rozmowę opublikowaną na Youtube oraz w formie audio-podcastowej. Do wyboru, do koloru 🙂

Szkolenie z Bezpieczeństwa Serwerów Linux

Zanim jednak rozwinę temat dalej to jedna informacja na początek. Otworzyliśmy zapisy na pełny kurs na temat zabezpieczenia serwerów Linux.
Chcesz zacząć z bezpieczeństwem? To szkolenie jest dla Ciebie.

Tylko teraz:

- Mega promocja na Kurs -58%
- Maksymalnie, praktyczne podejście
- 10 Tygodni zajęć | Jasno wytłumaczona teoria + Praktyka na codziennych zadaniach administratora
-  Hardening, Audyt, Wdrażanie Poprawek, Automatyzacja, Firewall, SELinux i wiele innych 

Sprawdź szczegóły:

https://asdevops.pl/sec/

 

kurs bezpieczeństwa linux

 

 

 

Wprowadzenie

Tomek Maciejewski to niezwykle otwarty człowiek. Opowiada o swojej pasji z takim przejęciem, iż czasami trudno wejść mu w zdanie. Jeżeli myślisz o życiu w stylu Cyfrowych Nomadów to mam nadzieję, iż ten podcast odpowie na wiele twoich pytań i sprawi, ze ta wizja stała się zdecydowanie bliższa. Praca w podróży w dzisiejszych czasach jest niemal na wyciągnięcie ręki.

Wywiad podzielony jest na dwie części. Wyszła długa rozmowa, więc w pierwszym odcinku skumulowałem wszelkie kwestie dotyczące wprowadzenia do pracy zdalnej i cyfrowego nomadyzmu.

W drugiej w głównej mierze omawiamy aspekt finansowy.  Ile trzeba zarabiać by zostać cyfrowym nomadom? Jak się żyje i pracuje w Tajlandii? Między innymi na te pytania odpowiada Tomek Maciejewski. Poza tym omawiamy mity i fakty dotyczące życia w taki sposób oraz konferencję Tam gdzie chcę.

Interesuje Cię praca zdalna? Sięgnij po więcej – LINK.

Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania to możesz śmiało pytać w komentarzach do tego artykułu lub na kanale Youtube.

Nie przegap!

Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych odcinków podcastu to zachęcam do subskrypcji w Twojej ulubionej aplikacji podcastowej.

Praca w podróży –  wersja audio

Praca w podróży –  Youtube

Tyle na dzisiaj. Podziel się w komentarzu na temat tego czy chciałbyś pracować w ten sposób. A może już pracujesz zdalnie? Chętnie usłyszymy z Tomkiem Twoją historię. A kto wie, może nawet będzie nam dane się spotkać i coś nagrać?

 

Pamiętaj o szkoleniu:

Sprawdź szczegóły:

https://asdevops.pl/sec/

kurs bezpieczeństwa linux

 

 

Dzięki wielkie za wysłuchanie i do następnego!

Darmowe Warsztaty z Wirtualizacji

X