praca w podrozy

Tam gdzie chcę, czyli praca w podróży /IDP # 4-5/

Cyfrowy nomadyzm i praca w podróży stają się coraz bardziej popularne. Dla niewtajemniczonych wyjaśniam szybko, iż jest to swego rodzaju sposób na życie, który polega na pracy z każdego miejsca na świecie. Jeżeli chciałbyś poznać świat i jednocześnie móc cały czas zarabiać na swoje podróże oraz utrzymanie to ten wywiad jest dla Ciebie!

Moim dzisiejszym gościem jest Tomek Maciejewski, znany z bloga opowiadającym o Cyfrowym Nomadyzmie. Gorąco zapraszam do wysłuchania.

Poniżej znajdziesz rozmowę opublikowaną na Youtube oraz w formie audio-podcastowej. Do wyboru, do koloru 🙂

 

Zapis na newsletter!

Zanim jednak rozwinę temat dalej to jedna informacja na początek. Prowadzę regularny, cotygodniowy newsletter z poradami związanymi z Zabbixem, monitoringiem oraz dobrymi praktykami w IT. Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych części oraz zaproszeń na nasze darmowe szkolenia to zapraszam do zapisu. Wystarczy pobrać mój poradnik. Monitoring IT – Dobre Praktyki. Wystarczy wejść klikając na obrazek:

__________________________________________

 

Wprowadzenie

Tomek Maciejewski to niezwykle otwarty człowiek. Opowiada o swojej pasji z takim przejęciem, iż czasami trudno wejść mu w zdanie. Jeżeli myślisz o życiu w stylu Cyfrowych Nomadów to mam nadzieję, iż ten podcast odpowie na wiele twoich pytań i sprawi, ze ta wizja stała się zdecydowanie bliższa. Praca w podróży w dzisiejszych czasach jest niemal na wyciągnięcie ręki.

Wywiad podzielony jest na dwie części. Wyszła długa rozmowa, więc w pierwszym odcinku skumulowałem wszelkie kwestie dotyczące wprowadzenia do pracy zdalnej i cyfrowego nomadyzmu.

W drugiej w głównej mierze omawiamy aspekt finansowy.  Ile trzeba zarabiać by zostać cyfrowym nomadom? Jak się żyje i pracuje w Tajlandii? Między innymi na te pytania odpowiada Tomek Maciejewski. Poza tym omawiamy mity i fakty dotyczące życia w taki sposób oraz konferencję Tam gdzie chcę.

Interesuje Cię praca zdalna? Sięgnij po więcej – LINK.

Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania to możesz śmiało pytać w komentarzach do tego artykułu lub na kanale Youtube.

Nie przegap!

Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych odcinków podcastu to zachęcam do subskrypcji w Twojej ulubionej aplikacji podcastowej.

Praca w podróży –  wersja audio

Praca w podróży –  Youtube

Tyle na dzisiaj. Podziel się w komentarzu na temat tego czy chciałbyś pracować w ten sposób. A może już pracujesz zdalnie? Chętnie usłyszymy z Tomkiem Twoją historię. A kto wie, może nawet będzie nam dane się spotkać i coś nagrać?

Chcesz więcej?

Oczywiście, jeżeli nie chcesz przegapić tego typu materiałów, to zapisz się na mój newsletter i przy okazji odbierz darmowe bonusy, np. e-booka ze zdjęcia poniżej! Prowadzę regularny, cotygodniowy newsletter z poradami związanymi z automatyzacją, monitoringiem oraz dobrymi praktykami w IT.

Zapisy TUTAJ

Dzięki wielkie za wysłuchanie i do następnego!

Zapisz się na newsletter i zgarnij e-booka!

X