Cyfrowy nomadyzm i praca w podróży stają się coraz bardziej popularne. Dla niewtajemniczonych wyjaśniam szybko, iż jest to swego rodzaju sposób na życie, który polega na pracy z każdego miejsca na świecie. Jeżeli chciałbyś poznać świat i jednocześnie móc cały czas zarabiać na swoje podróże oraz utrzymanie to ten wywiad jest dla Ciebie!

Moim dzisiejszym gościem jest Tomek Maciejewski, znany z bloga opowiadającym o Cyfrowym Nomadyzmie. Gorąco zapraszam do wysłuchania.

Poniżej znajdziesz rozmowę opublikowaną na Youtube oraz w formie audio-podcastowej. Do wyboru, do koloru 🙂

Zanim jednak przejdziemy do szczegółów, zatrzymaj się proszę na chwilę. Czy wiesz, że wystartowaliśmy z zapisami na nową edycję kursu Administracja Serwerami Linux? 

kurs-linux

Szczegóły znajdziesz w tym miejscu>> Sprawdź agendę i opinie kursu.

Wprowadzenie

Tomek Maciejewski to niezwykle otwarty człowiek. Opowiada o swojej pasji z takim przejęciem, iż czasami trudno wejść mu w zdanie. Jeżeli myślisz o życiu w stylu Cyfrowych Nomadów to mam nadzieję, iż ten podcast odpowie na wiele twoich pytań i sprawi, ze ta wizja stała się zdecydowanie bliższa. Praca w podróży w dzisiejszych czasach jest niemal na wyciągnięcie ręki.

Wywiad podzielony jest na dwie części. Wyszła długa rozmowa, więc w pierwszym odcinku skumulowałem wszelkie kwestie dotyczące wprowadzenia do pracy zdalnej i cyfrowego nomadyzmu.

W drugiej w głównej mierze omawiamy aspekt finansowy.  Ile trzeba zarabiać by zostać cyfrowym nomadom? Jak się żyje i pracuje w Tajlandii? Między innymi na te pytania odpowiada Tomek Maciejewski. Poza tym omawiamy mity i fakty dotyczące życia w taki sposób oraz konferencję Tam gdzie chcę.

Interesuje Cię praca zdalna? Sięgnij po więcej – LINK.

Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania to możesz śmiało pytać w komentarzach do tego artykułu lub na kanale Youtube.

Nie przegap!

Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych odcinków podcastu to zachęcam do subskrypcji w Twojej ulubionej aplikacji podcastowej.

Praca w podróży –  wersja audio

Praca w podróży –  Youtube

Tyle na dzisiaj. Podziel się w komentarzu na temat tego czy chciałbyś pracować w ten sposób. A może już pracujesz zdalnie? Chętnie usłyszymy z Tomkiem Twoją historię. A kto wie, może nawet będzie nam dane się spotkać i coś nagrać?

Nie zapomnij o kursie. Zapisy przyjmujemy tylko do czwartku.

kurs-linux

Szczegóły znajdziesz w tym miejscu>> Sprawdź agendę i opinie kursu.

Dzięki wielkie za wysłuchanie i do następnego!