Robot ASK

Wdrożenia i administracja Microsoft Sharepoint

Tym razem trochę autopromocji. Na stronie www swojej firmy zamieściłem opis jednej z podstawowych usług jakie oferuję, czyli administracja Sharepointa. Zachęcam wszystkich czytelników do zapoznania się z ofertą:
http://askomputer.pl/index.php/sharepoint
Być może kogoś zainteresuje 🙂


Pozdrawiam i zachęcam do dalszego śledzenie mojego bloga. Jeżeli komuś przypadły do gustu moje teksty to zapraszam do subskrypcji.

 

Zapis na newsletter!

Zanim jednak rozwinę temat dalej to jedna informacja na początek. Prowadzę regularny, cotygodniowy newsletter z poradami związanymi z Zabbixem, monitoringiem oraz dobrymi praktykami w IT. Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych części oraz zaproszeń na nasze darmowe szkolenia to zapraszam do zapisu. Wystarczy pobrać mój poradnik. Monitoring IT – Dobre Praktyki. Wystarczy wejść klikając na obrazek:

__________________________________________

 

Chcesz więcej?

Oczywiście, jeżeli nie chcesz przegapić tego typu materiałów, to zapisz się na mój newsletter i przy okazji odbierz darmowe bonusy, np. e-booka ze zdjęcia poniżej! Prowadzę regularny, cotygodniowy newsletter z poradami związanymi z automatyzacją, monitoringiem oraz dobrymi praktykami w IT.

Zapisy TUTAJ

Zapisz się na newsletter i zgarnij e-booka!

X