Dziś goszczę naprawdę interesującą osobę wywodzącą się ze środowiska IT, a od dłuższego czasu też nieźle radzącego sobie w roli przedsiębiorcy. Bogusz Pękalski opowiada o tym jak aplikacja w chmurze stała się jego sposobem na życie.

Poniżej znajdziesz rozmowę opublikowaną na Youtube oraz w formie audio-podcastowej. Do wyboru, do koloru 🙂

Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych materiałów to zachęcam do subskrybcji kanału Youtube  – LINK .

Natomiast w tym miejscu znajdziesz wszystkie wcześniejsze nagrania:

Podcast Idziemy Do Przodu

 

Darmowe warsztaty z bezpieczeństwa Linux!

Zanim jednak rozwinę temat dalej, to jedna informacja na początek. Już w najbliższy czwartek poprowadzę darmowe warsztaty, na których opowiem o 35 krokach do zabezpieczenia Linuxa. Oprócz tego poznasz dobre praktyki bezpieczeństwa i omówię protokoły sieciowe, dostęp do danych czy zabezpieczenie kernela.

Zapisz się i zarezerwuj miejsce!

https://asdevops.pl/s18/ 

__________________________________________

 

Wprowadzenie

Moim gościem dziś jest Bogusz Pękalski. Założyciel Polisa w Chmurze. Aplikacji Saasowej uprawniającej pracę agentów i agencji ubezpieczeniowych. Omawiamy zatem ciekawy pomysł na biznes. Aplikacja w chmurze.

Dzisiaj będzie samo mięso! Dużo na temat promowania i rozwijania własnego biznesu.

Bogusz zdradza między innymi, dlaczego wraz ze wspólnikiem zdecydował się na budowanie aplikacji w chmurze i skąd pomysł na narzędzie dla agencji ubezpieczeniowych?
Poza tym zdradza:

👍 Skąd wziął kapitał na własny projekt?
👍 Skąd inwestorzy dowiadywali się o jego projekcie oraz czy ostatecznie skorzystał z dofinansowania. Nie ukrawam, że ten temat jest naprawdę interesujący!
👍 Jakie są koszta prowadzenia biznesu?
👍 Kolejna ważna sprawa to czy projekt na siebie zarabia i czy założyciele wychodzą na plus?
👍 Jak projekt oraz blog Bogusza jest promowany? Chcesz wiedzieć co zrobić, by Twój blog był wysoko pozycjonowany? Tu znajdziesz podpowiedzi.
👍 Jak pozyskują klientów?
👍 W jaki sposób Bogusz używa Instastory?

Do tego omawiamy:
👍 narzędzia do monitoringu internetu i social media
👍 plany na rozwój
oraz
👍 projekt 10x

Oj, jest tego dużo. Tak jak wspomniałem wcześniej, będzie mięsiście.

Dodam jeszcze tylko, że Bogusz obecnie pracuje na kursem, a już 20 marca Bogusz poprowadzi webinar 7 Kroków Do Własnej Aplikacji SaaS. Szykuje jeszcze jakiś bonus. Ale co to będzie to sam z ciekawością zobaczę. Mam nadzieję, ze cukierki!

Zapisać się na webinar możesz z linku w opisie:

https://events.genndi.com/register/818182175026330441/f12f864270

Oczywiście, jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych materiałów to zachęcam do subskrybcji. Znajdziesz tam ciekawy materiał dotyczący tego ile można zarobić na wynajmie mieszkań na Airbnb.
W kolejnych odcinkach pozmawiamy choćby o tym jak wdrożenie chmury może usprawnić biznes oraz… o inwestowaniu w Whiskey.

Nie przegap

Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych odcinków podcastu to zachęcam do subskrypcji w Twojej ulubionej aplikacji podcastowej.

Aplikacja w chmurze –  Wersja Youtube

Wersja audio

Tyle na dzisiaj. Podziel się w komentarzu na temat tego czy używasz jakiejś aplikacji w chmurze? Chętnie usłyszymy z Boguszem Twoją opinię na temat tego typu rozwiązań. A kto wie, może nawet będzie nam dane się spotkać i coś nagrać?

Nie zapomnij o warsztatach!

A na koniec przypominajka o darmowych warsztatach z bezpieczeństwa serwerów Linux.

Zapisy TUTAJ

Darmowe warsztaty "35 kroków do zabezpieczenia Linuxa" już 23 marca!

X