W ostatnim czasie otrzymuję coraz więcej zapytań o szkolenie Zabbix. Niestety, doba ma ograniczoną liczbę godzin i muszę coraz częściej odmawiać na takie zapytania.

szkolenia_zabbix

Zwyczajnie, brak mi czasu. Ze względu na to, iż znalezienie szkoleniowca od Zabbixa jest niezwykle trudnym zadaniem to doskonale zdaję sobie sprawę, iż odmawianie potencjalnym klientom zdecydowanie komplikuje im sytuację. I jako, iż nie lubię odmawiać to przygotowałem podręcznik ZabbixDo pobrania z tego miejsca:

Okładka_26.07.2017

Szkolenie Zabbix

Oczywiście, obecna ograniczona liczba czasu nie determinuje przyszłości szkoleń Zabbixa. Osobiście, mam w planie przygotowanie kursu online. Jak wszystko dobrze pójdzie to w okolicy roku 2018 szkolenie pojawi się w sprzedaży.

Również, rozglądam się za osobą, która byłaby zainteresowana prowadzeniem szkoleń. Jeżeli wśród czytelników jest ktoś kto zna Zabbixa i potrafi przeprowadzić szkolenie to zachęcam do kontaktu. Również, jeżeli ktoś zna taką osobę to również będę wdzięczny za przesłanie jej linku do tego wpisu.

Książka o pracy informatyka

Gdyby ktoś zapytał co mi zajmuje tyle czasu to odpowiem, iż w głównej mierze:

O pierwszych dwóch punktach możecie przeczytać klikając powyższe linki. Odnośnie książki to przyznam, iż od wakacji pracuję nad tytułem poświęconym karierze oraz rozwojowi w branży informatycznej. Tytuł jest już w głównej mierze ukończony. Zachęcam Was też do podzielenia się swoimi uwagami dotyczącymi tego jakie trudności spotykacie podczas pracy w IT. Być może będę w stanie pomóc 🙂

 

 

 

 

 

Blog Zabbix

A co dalej w temacie Zabbixa na blogu? Od jakiegoś czasu i tak mało poświęcam czasu na to zagadnienie i raczej nagle się nic nie zmieni. Zachęcam do odwiedzenia mojego Fanpage. Tam co jakiś czas dzielę się krótkimi poradami, które nie wymagają rozpisania dłuższego artykułu. Link na dole wpisu. Zapewne gdy zabiorę się za tworzenie kursu online to tych treści pojawi się więcej. Dlatego zachęcam do regularnych odwiedzin. Na górze znajdziesz również miejsce gdzie możesz zapisać się na moją listę subskrybentów. Nie musisz się obawiać, iż będę Ci zaśmiecać skrzynkę. Niezwykle rzadko rozsyłam jakieś wiadomości. Jedynie te o większym znaczeniu. A takimi niewątpliwie będzie pojawienie się kursu, szkolenia czy książki.

Zachęcam 🙂

Zachęcam do odwiedzenia moich profili w mediach społecznościowych, byś mógł być na bieżąco:


instagram_askomputer


instagram_askomputer pinterest_1475538227_280 social_facebook_box_blue pobrany plik Arkadiusz_Siczek_linkedin Arkadiusz Siczek Usługi informatyczne


administrowanie apartamentami warszawa