W ostatnim czasie otrzymuję coraz więcej zapytań o szkolenie Zabbix. W związku z tym, wracamy ze szkoleniami!

Tym razem w formie online. Startujemy z nowym kursem. Możesz się jeszcze zapisać. Zapisy przyjmujemy do wtorku, godziny 21:00.

Więcej o kursie:

Szczegóły znajdziesz w tym miejscu:

https://asdevops.pl/kurs/

CO OTRZYMAJĄ STUDENCI? 

👉 Poznasz cały proces. Podczas tego 11-tygodniowego programu przeprowadzę Cię przez cały proces budowy monitoringu IT opartego o Zabbix. Co tydzień będziesz otrzymywał zestaw lekcji wraz z pracą domową, która pomoże Ci wyciągnąć z programu maksymalną wartość.

👉 Dowiesz się jak uruchomić oraz skonfigurować swoje pierwsze środowisko. W kursie skupiam się na maksymalnie na praktycznym podejściu. Tym samym, teorię ograniczamy do absolutnego minimum, które pozwali Ci zastosować wiedzę w prawdziwych wdrożeniach.

👉 Pokażę Ci drogę od zera. Dzięki lekturze zrozumiesz dokładnie jak przygotować środowisko i wdrożyć monitoring. Dowiesz się jak zaprojektować ITEmy, triggery oraz wykresy. Poznasz wiedzę jak zaplanować monitoring czy wręcz zachęcić zarząd firmy do wdrożenia Zabbixa. Dokładny zakres kursu znajdziesz poniżej.

👉 W kursie prezentuję wiedzę, która pozwoliła mi zbudować swoją karierę w branży IT. Znajomość Zabbix już na samym starcie pozwoliła mi wyprzedzić innych kandydatów podczas rekrutacji. Dodatkowo, zapewniła mi udział w kluczowych wdrożeniach w firmie oraz szybki awans.

👉 Podczas lektury podręcznika przeprowadzę Cię przez cały proces budowy systemu monitoringu infrastruktury informatycznej. Na potrzeby zamieszczonego materiału stworzysz własne laboratorium z pełną infrastrukturą sieci, a następnie wdrożysz najlepszy standard monitoringu.

👉 Poznasz najczęstsze problemy i błędy, które pojawiają się podczas wdrożenia Zabbix. Nauczę Cię również jak sobie z nimi radzić.

👉 Przejdziesz przez proces pod okiem swojego doświadczonego trenera, który wyjaśni każdy etap procesu i pomoże w przypadku problemów.

👉 Konsultacje z trenerem.

👉 Ebook “Poradnik Administratora Systemu Zabbix”

👉 Gotowe szablony i skrypty.

👉 Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.

Więcej na:

https://asdevops.pl/kurs/

Zapraszam!