ATH Binance

ATH Binance, Mainnet Sentinel Chain i… Bitcoin (nudy)

Dziś omówimy dosyć interesujący projekt jakim jest Sentinel Chain.

Zanim jednak do tego przejdziemy to kilka ogłoszeń:

Interesujesz się blockchain, kryptowalutami i tokenami? Zapisz się na poniższy newsletter i odbierz kalkulator oraz checklistę kryptowalut. Pomogą Ci one w doborze i analizie najlepszych kryptowalut:

Checklista

Materiał, który za chwilę obejrzysz pochodzi z mojego kanału Youtube. Jeżeli instrukcja Ci się spodobała to wystarczy, że klikniesz powyższy przycisk subskrybcji, a nie umkną Ci kolejne tego typu materiały:

Sentinel Chain

Sentinel Chain to system, który ma umożliwić wycenę wartości gospodarstw wiejskich w tokenach. W uproszczeniu, za pomocą tokenu SENC rolnik będzie mógł wycenić swoją krowę, owcę czy cokolwiek tam ma. Cel tego jest taki, by za pomocą kryptowaluty można było ubezpieczyć inwentarz czy wziąć pożyczkę pod zastaw hodowli. Z dodatkowych możliwości twórcy wymieniają: – zbiórki crowfoundingowego finansowania lokalnych firm rolniczych – płatność za pomocą tokenów u lokalnych rolników.

Przyznam, iż jest to interesujący projekt. Nie słyszałem wcześniej o wykorzystaniu w ten sposób tokenów Blokchain.

Twórcy to przede wszystkim założyciele i pracownicy InfoCorp. Firmy  założonej w Singapurze w 2015 roku. Liczne partnerstwa i grupa doradców, którzy są już dobrze kojarzeni w świecie Blockchain. Zespół rokuje pozytywnie.

ATH Binance | Start Mainnet | Bitcoin

Gdyby ktoś chciał poznać moją opinię na temat projektu, a także o ATH Binance to zachęcam do uruchomienia tego filmu:

👍 Książka o kryptowalutach:
https://blog.askomputer.pl/ksiazka-o-kryptowalutach/

Zachęcam do odwiedzenia moich profili w mediach społecznościowych, byś mógł być na bieżąco:


instagram_askomputer


instagram_askomputer pinterest_1475538227_280 social_facebook_box_blue pobrany plik Arkadiusz_Siczek_linkedin Arkadiusz Siczek

 

 

 

 

 

MEGA-zniżka na 3 kursy IT!

X