jak zdobyć bitcoiny

Ostatnio coraz więcej osób zadaje mi pytanie „jak zdobyć Bitcoiny?”. W kryptowalutach siedzę od 2014 roku i mimo znacznego uproszczenia oraz spopularyzowania wirtualnego pieniądza (szczególnie dzięki hossie w 2017 roku) zdaję sobie, iż w dalszym ciągu dla wielu osób jest to temat zawiły i niezrozumiały.

W związku z powyższym uznałem, iż warto przygotować krótki poradnik. Dziś w skrócie przedstawię jakich giełd i kantorów używam. Ponadto, do każdej wymienionej strony przedstawię dokładną instrukcję z użytkowania. Od razu dodam, iż każdy link, który tu zamieszczam to tzw. reflink. Dzięki niemu przy Twojej rejestracji otrzymuję niewielką prowizję. Ty na tym nie tracisz, a ja otrzymuję delikatne wynagrodzenie, które mogę później przeznaczyć na rozwój swojego bloga. Opłata ta idzie z prowizji, którą i tak pobiera dana giełda.

Dodam również, iż część kantorów często oferuje różne stawki za kryptowaluty. Czasami to Coinroom sprzedaje taniej Bitcoina, a czasami Coinbase. Dlatego przed zakupem warto odwiedzić wszystkie witryny i wybrać tą, która oferuje lepszą ofertę w danym momencie.

Na chwilę obecną gotowy jest poradnik Coinbase w formie video. Wybaczcie mi jednak formę. To był jeden z pierwszych materiał przygotowanych na Youtube, więc forma nie powala. Możliwe, że wkrótce odświeżę ten materiał o nową wersję. Z czasem dołączę linki do kolejnych poradników, więc możecie śmiało zapisać sobie ten link w przeglądarce i co jakiś czas go odwiedzać. Prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu pojawi się poradnik dotyczący kolejnej giełdy kryptowalut. Ostatnio omawiałem Etherdeltę. Artykuł znajdziesz w tym miejscu.

Zachęcam również do odwiedzenia witryny Wszystko o Kryptowalutach. Osobiście przyznam, iż z reguły kryptowaluty nabywam za pomocą Coinroom. Z reguły oferują dobre ceny, a interfejs jest niezwykle intuicyjny. Aczkolwiek, to oczywiście tylko moje zdanie.

Tam znajdziesz wszystko co potrzebujesz wiedzieć o kryptowalutach. Regularnie publikuję nowe treści, a już niedługo pojawi się specjalny poradnik dedykowany tej tematyce. Jeżeli nie chcesz nic przegapić do zapisz się do mojego newslettera. Na bieżąco informuję moich czytelników o nowościach ze świata kryptowalut.

Jak zdobyć Bitcoiny?

tu kupisz kryptowaluty

Coinbase

Tu kupisz kryptowaluty:

LINK

Jak wykonasz transakcję na kwotę 100$ to 10$ na kupno Bitcoina otrzymasz gratis!

Instrukcja używania kantoru Coinbase:

Coinroom

Bardzo przystępny i polski kantor kryptowalut.

LINK

Binance

 

Najlepsza giełda kryptowalut Binance:

LINK

Instrukcja – LINK

BitBay

Największa polska giełda kryptowalut:

LINK

Instrukcja – LINK

Bitmex

Zarabianie na spadkach. Giełda pozwalająca na korzystanie z dźwigni oraz gry „na krótko”. Opis znajdziesz w tym miejscu.

LINK do giełdy.

Zachęcam do komentowania. Uważasz, że powinienem opisać dokładnie jakiś kantor lub giełdę? Daj znać w komentarzu.

Zachęcam do odwiedzenia moich profili w mediach społecznościowych, byś mógł być na bieżąco:


instagram_askomputer


instagram_askomputer pinterest_1475538227_280 social_facebook_box_blue pobrany plik Arkadiusz_Siczek_linkedin Arkadiusz Siczek

 

 

 

 

 

Akcja Urodzinowa! Promocja na wybrane kursy!

X