co to jest scrum

Co to jest scrum? /IDP # 11-12

Zastanawiasz się co to jest scrum? Dziś znajdziesz odpowiedź! Zapraszam do wysłuchania rozmowy z Krzysztofem Kempińskim, którą nagraliśmy w ramach podcastowego cyklu „Idziemy do przodu”. Zapraszamy!

Poniżej znajdziesz rozmowę opublikowaną na Youtube oraz w formie audio-podcastowej. Do wyboru, do koloru 🙂

Darmowe szkolenie Portainer Od Zera, czyli Interfejs Graficzny do Dockera

Zanim jednak rozwinę temat dalej to jedna informacja na początek. Możesz zapisać się na darmowe szkolenie Portainer Od Zera, czyli Interfejs Graficzny do Dockera.
Chcesz zacząć przygodę z konteneryzacją? To szkolenie jest dla Ciebie.

Sprawdź szczegóły:

https://asdevops.pl/s29/

 

 

 

Wprowadzenie

Nie wiesz co to jest scrum? A może zastanawiasz się jak wygląda scrum w praktyce?

Dzisiaj temat na pograniczu informatyki, zarządzania oraz biznesu. Moim gościem jest dziś Krzysztof Kempiński znany z podcastu Porozmawiajmy o IT.

Razem z Krzysztofem rozmawiamy na temat scruma oraz tego jak to podejście do zarządzania projektami może usprawnić biznes oraz pracę zespołu.

Nie wiesz co to jest scrum? Zachęcam do wysłuchania rozmowy. Dowiesz się dokładnie co oznacza to pojęcie. Jakie są jego korzyści? Jeżeli jednak już coś tam słyszałeś na temat tej metodyki to również nie powinieneś się nudzić. Krzysztof omawia choćby temat wykorzystania scruma w rolnictwie. Omawiamy także co się dzieje gdy pojawiają się nagłe zmiany w projekcie i jak ma się do tego budżet i dalszy kontakt z klientem.

Natomiast w drugiej części części dokładnie omawiamy proces jak zostać scrum masterem. Marzy Ci się praca w scrumie? Zastanawiasz się nad zrobieniem certyfikatu? Ten odcinek jest dla Ciebie!

Gorąco zapraszam!

Nie przegap

Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych odcinków podcastu to zachęcam do subskrypcji w Twojej ulubionej aplikacji podcastowej.

Co to jest scrum i jak zostać scrum masterem? –  Wersja Youtube

Wersja audio

Tyle na dzisiaj. Podziel się w komentarzu na temat tego czy używasz w pracy scruma? Chętnie usłyszymy z Krzysztofem Twoją opinię na ten temat. A kto wie, może nawet będzie nam dane się spotkać i coś nagrać?

 

Chcesz więcej?

A na sam koniec przypominam o zapisach na darmowe szkolenie Portainer Od Zera, czyli Interfejs Graficzny do Dockera.

Wszelkie szczegóły znajdziesz TUTAJ

Darmowe szkolenie "PORTAINER OD ZERA, CZYLI INTERFEJS GRAFICZNY DO DOCKERA"

X