Zastanawiasz się co to jest scrum? Dziś znajdziesz odpowiedź! Zapraszam do wysłuchania rozmowy z Krzysztofem Kempińskim, którą nagraliśmy w ramach podcastowego cyklu “Idziemy do przodu”. Zapraszamy!

Poniżej znajdziesz rozmowę opublikowaną na Youtube oraz w formie audio-podcastowej. Do wyboru, do koloru 🙂

Przy okazji, tylko do 5 czerwca, godziny 21:00 otworzyliśmy zapisy do kursu Zabbixa. Szczegóły w tym miejscu:

https://asdevops.pl/kurs/

Wprowadzenie

Nie wiesz co to jest scrum? A może zastanawiasz się jak wygląda scrum w praktyce?

Dzisiaj temat na pograniczu informatyki, zarządzania oraz biznesu. Moim gościem jest dziś Krzysztof Kempiński znany z podcastu Porozmawiajmy o IT.

Razem z Krzysztofem rozmawiamy na temat scruma oraz tego jak to podejście do zarządzania projektami może usprawnić biznes oraz pracę zespołu.

Nie wiesz co to jest scrum? Zachęcam do wysłuchania rozmowy. Dowiesz się dokładnie co oznacza to pojęcie. Jakie są jego korzyści? Jeżeli jednak już coś tam słyszałeś na temat tej metodyki to również nie powinieneś się nudzić. Krzysztof omawia choćby temat wykorzystania scruma w rolnictwie. Omawiamy także co się dzieje gdy pojawiają się nagłe zmiany w projekcie i jak ma się do tego budżet i dalszy kontakt z klientem.

Natomiast w drugiej części części dokładnie omawiamy proces jak zostać scrum masterem. Marzy Ci się praca w scrumie? Zastanawiasz się nad zrobieniem certyfikatu? Ten odcinek jest dla Ciebie!

Gorąco zapraszam!

Nie przegap

Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych odcinków podcastu to zachęcam do subskrypcji w Twojej ulubionej aplikacji podcastowej.

Co to jest scrum i jak zostać scrum masterem? –  Wersja Youtube

Wersja audio

Tyle na dzisiaj. Podziel się w komentarzu na temat tego czy używasz w pracy scruma? Chętnie usłyszymy z Krzysztofem Twoją opinię na ten temat. A kto wie, może nawet będzie nam dane się spotkać i coś nagrać?

Jeżeli nie chcesz, by umknęły Ci materiały w stylu – Co to jest scrum? to koniecznie zapisz się na mojego newslettera – LINK. Dzięki temu na bieżąco będziesz informowany o nowościach.

 

 

 

 

 

Zachęcam do odwiedzenia moich profili w mediach społecznościowych, byś mógł być na bieżąco:


instagram_askomputer


instagram_askomputer pinterest_1475538227_280 social_facebook_box_blue pobrany plik Arkadiusz_Siczek_linkedin Arkadiusz Siczek Usługi informatyczne