Zarządzanie ludźmi, a uczciwość pracowników /IDP # 8-9

Zarządzanie ludźmi. Uczciwość pracowników, a także trochę o pracoholizmie, czyli rozmowa z Martą Pawlikowską o szeroko pojętych „HR-ach”.

Poniżej znajdziesz rozmowę opublikowaną na Youtube oraz w formie audio-podcastowej. Do wyboru, do koloru 🙂

 

Ruszyły zapisy na Kurs "Bezpieczeństwo Serwerów Linux".

Otrzymasz ponad 170 lekcji, 15 godzin nagrań video, które przydadzą Ci się w późniejszej pracy oraz unikatowe bonusy.

Chcesz dołączyć do szkolenia! Zapisy na stronie: https://asdevops.pl/sec/

 

 

Natomiast w tym miejscu znajdziesz wszystkie wcześniejsze nagrania:

Podcast Idziemy Do Przodu

Wprowadzenie

W ósmym odcinku podcastu „Idziemy do przodu” rozmawiam z Martą Pawlikowską. Kim jest mój gość? Jaka sama pisze na blogu jakzarzadzacpoludzku.pl, Marta pomaga firmom kierować pracą ludzi oraz budować dojrzałe zespoły. A wszystko w ramach moralnego i etycznego podejścia. Zatem, dziś rozmowa o HR. Przyznam, ze zespołami mniejszymi lub większymi zarządzam od 2014 roku. Zaliczyłem już nie jedną wpadkę. I gdy już mi się wydawało, że idzie mi naprawdę dobrze to ostatnio również pewne błędy zaliczyłem. Uznałem, iż warto porozmawiać z kimś doświadczonym w temacie.

Choćby o tym jakie w rzeczywistości jest zarządzanie ludźmi. A jeżeli dodatkowo jest możliwość nagrania kolejnego odcinka podcastu to wydaje mi się, że lepiej dla Ciebie. Dlatego zaprosiłem Martę. Specjalistę w dziedzinie spraw kadr w firmach. Jak zaraz się przekonasz, nasza rozmowa zawiera konkretny kawałek wiedzy. Rozmawiamy m.in o mobbingu, ścieżce „od specjalisty do menadżera”. Szczególnie gdy awans przychodzi nagle. Do tego Marta podpowiada jak w obecnych czasach gdy o pracownika jest niezwykle ciężko, zachęcić go do rekrutowania właśnie do Twojej organizacji.

A co w drugiej części? Przede wszystkim poruszamy temat etyki u pracowników. Jak wiadomo, nie zawsze można liczyć na uczciwość pracowników. Jak w porę wykryć nieuczciwe zachowania i jak się wtedy zachować? Poza tym, dosyć długo rozmawiamy o konfliktach oraz buncie zespołu. Problemach w byciu zbyt dobrym i zbyt złym pracodawcą, a także o pracoholizmie.

Gorąco zapraszam!

Nie przegap!

Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych odcinków podcastu to zachęcam do subskrypcji w Twojej ulubionej aplikacji podcastowej.

Zarządzanie ludźmi, uczciwość pracowników i pracoholizm –  Youtube

Wersja audio

Tyle na dzisiaj. Podziel się w komentarzu na temat tego czy zarządzanie ludźmi to prosta sprawa. Spotkałeś się z nieetycznymi zachowaniami pracowników? Chętnie usłyszymy z Martą Twoją historię. A kto wie, może nawet będzie nam dane się spotkać i coś nagrać?

 

Ruszyły zapisy na Kurs "Bezpieczeństwo Serwerów Linux".

Otrzymasz ponad 170 lekcji, 15 godzin nagrań video, które przydadzą Ci się w późniejszej pracy oraz unikatowe bonusy.

Chcesz dołączyć do szkolenia! Zapisy na stronie: https://asdevops.pl/sec/

 
 

Bezpieczeństwo Serwerów Linux dla Początkujących - Szkolenie z certyfikatem

X