pytanie zabbix

Chcesz coś wiedzieć o Zabbixie?

Cześć
Nie ma sensu owijać w bawełnę.  Koronawirus mocno namieszała na świecie. Stan wyjątkowy w naszym kraju postanowiłem spędzić poza miastem.

Jestem obecnie pod Augustowem. Nie napiszę Ci byś wpadał na kawę. Jak wiadomo, kontakty są obecnie mocno nieskazane. Obecnie siedzę z kawą. Za oknem mam las, jeziorko i poranną mgłę. Piękny widok. Pozwala się zrelaksować i z dystansem podejść do obecnej sytuacji.

Zastanowić się nad przyszłością. Również tego bloga. Właśnie stuknął 8 rok istnienia witryny, na której obecnie przebywasz. Szmat czasu za nami…

Co chcesz wiedzieć o monitoringu?

W związku z panującą dookoła kwarantanną i dodatkowym czasem postanowiłem wykorzystać go jak najbardziej produktywnie. Zacząłem poszerzać swoją wiedzę. Usiadłem również nad aktualizacją mojego podręcznika Zabbixa. Szczegóły już wkrótce. Dodam jedynie, że wszyscy posiadacze poprzednich wersji otrzymają aktualizację za darmo.

Przy okazji, mam jedną, drobna prośbę. W związku z odświeżeniem materiałów o Zabbixie, chciałbym wiedzieć co jeszcze interesuje Ciebie na temat Zabbixa i Monitoringu IT?

Jeżeli masz 5 sekund to proszę o podpowiedź. Poniżej masz ankietę. Jeżeli masz jakąś propozycję i jest coś co chciałbyś wiedzieć na temat Zabbixa lub Monitoringu IT to proszę o szybkie wypełnienie. Będzie mi łatwiej ocenić czy jest to dla Ciebie wartościowa wiedza.
Ankietę znajdziesz w tym miejscu:

O wynikach ankiety oraz o nowościach poinformuję wszystkie osoby zapisane na mój newsletter. LINK do zapisu znajdziesz w tym miejscu.

Naturalnie, w dalszym ciągu na blogu pojawiać się będą materiały z zakresu zarządzania infrastrukturą IT i Devops. Myślę po cichu o cyklu na temat Ansible. Pytanie czy Cię to interesuje? Jeżeli tak to możesz śmiało do mnie napisać w wiadomości prywatnej lub w komentarzu poniżej.

Natomiast, jeżeli nie wiesz co to Zabbix to zajrzyj do linku poniżej oraz na moje social media. Naturalnie, linki również na dole.

 

 

 

 

 

Zachęcam do odwiedzenia moich profili w mediach społecznościowych, byś mógł być na bieżąco:


instagram_askomputer


instagram_askomputer pinterest_1475538227_280 social_facebook_box_blue pobrany plik Arkadiusz_Siczek_linkedin Arkadiusz Siczek

Kurs AI rusza 17 lipca!

X