kryptowaluty

Kryptowaluty / Finas #29

Co tam Pani  słychać? Kryptowaluty rosną? 

Ostatnio usłyszałem, że ludzie są wkurzeni na rynek kryptowalut… Pytanie na co lub na kogo dokładnie ? Na siebie i na to, że inwestowali w BTC w grudniu gdy kurs przypominał niczym pionową szpice? Korekta była konieczna. Teraz mamy okres konsolidacji. Pora przeczekania, normalizacji rynku, obserwacji i wysunięcia odpowiednich wniosków.

Mimo, wydawać by się mogło marazmu, na rynku dzieje się całkiem sporo. Jeden token, o którym sporo swego czasu wspominałem i którego jestem posiadaczem mocno przez ostatni czas rósł. O innym mówi się, iż ma spory potencjał wzrostowy do końca roku. Do tego właśnie trwa interesujące ICO. Która kryptowaluta da zarobić? Zapraszam do lektury.

Na początek dodam, iż o wszystkich wymienionych tokenach wspominałem już wcześniej w cyklu Wszystko o kryptowalutach:

oraz na moim kanale Youtube: 

https://www.youtube.com/channel/UCujdll6QIfS6Y96WDYFi3PA

I jak zawsze przypominam, iż artykuł ten to luźne przemyślenia. Nie jest to żadna porada inwestycyjna.

Startujemy!

Kryptowaluty 

Oyster Coin

Pierwsza „perełka” to Oyster Coin, czyli PRL. Aczkolwiek, w przypadku tej kryptowaluty można by rzecz, iż jest to ostryga, a nie perełka.

Spójrzmy jak wygląda trend na tym coinie:

kryptowaluty

329% w miesiąc. Ktoś jeszcze twierdzi, iż na kryptowalutach nie da się zarobić?

Pozostaje jeszcze kwestia tego czy te wzrosty były spowodowane czymś konkretnym czy to tylko chwilowa bańka. Przejdźmy do konkretów. Co się ostatnio wydarzyło?

  • Twórcy przebudowali swój interfejs. Dzięki temu w tym momencie ładowanie danych nie zostanie przerwane w chwili gdy użytkownik otrzyma komunikat „confirmed”, a następnie wyjdzie z interfejsu. Działa więc to na podobnej zasadzie do wysyłania filmów na platformę Youtube. Gdy film zostanie załadowany, jednak dalej system musi coś przetworzyć to Twoja praca nie pójdzie na marne gdy nagle musisz zamknąć komputer.
  • Zwiększono również limit wysyłki danych z 25 na 125 MB. Więcej znajdziesz w oficjalnym komunikacie: https://oysterprotocol.com/development-update-october-5-2018/

Swoją drogą, akurat ten news pokazuje jaką drogę obierają twórcy. Widać, iż chcą w głównej mierze wspierać mały i średni biznes. I to jest bardzo dobra droga.

Czy te fakty tłumaczą aż tak duże spadki? Wg mnie – nie. Aczkolwiek, jak przypomnimy sobie ostatnie doniesienia, iż zaledwie 13% ICO posiada działający produkt to jednak można się domyślić, iż inwestorzy wolą się przerzucić na kryptowaluty, która ewidentnie są wspierane i rozwijane przez twórców. A co najważniejsze, działają.

Więcej o „pechowej 13tce ICO” znajdziesz tutaj: 

https://bithub.pl/amp/wiadomosci/zaledwie-13-ico-posiada-funkcjonalny-produkt-podaje-raport-ey/

Wanchain

Kolejna kryptowaluta o której już sporo mówiłem i pisałem, czyli Wanchain. Statystyki wyglądają obecnie następująco:

kryptowaluty

W tym przypadku interesuje nas jednak to co ma nastąpić w przyszłości. A już 31 grudnia szykuje się nam Wanchain w wersji 3.0. Nowa wersja wprowadzi integrację z Bitcoinem oraz multi-coin wallet. Wybaczcie za język, aczkolwiek tu zderzamy się z miejscem gdy pewne wyrażenia albo nie zostały przetłumaczone na polski, albo brzmią dosyć dziwnie. W tym przypadku mamy do czynienia z… wielo-walutowym portfelem.

O Wanchain pisałem już choćby w tym miejscu:

https://blog.askomputer.pl/inwestowanie-w-kryptowaluty/

Widać, iż zespół jest ambitny i mocno rozwija swój produkt. Oby tak dalej! Osobiście, dalej jestem mocno pozytywnie nastawiony do tego tokenu.

Eterbase

Ostatnia kwestia to Eterbase. Opowiadałem już o tym tu (dosyć pozytywnie):

https://www.youtube.com/watch?v=-Lznz0vjA74&t=1s

i tu (już mniej pozytywnie):

https://www.youtube.com/watch?v=_w1AYxzq9f4&t

Ostatecznie zbiórka wystartowała i radzi sobie średnio. Dalej możesz się zapisać. Osobiście, zaryzykuję bardzo, bardzo, bardzo małą kwotę. Dalej stawiam na zespół, jednak nie spodobały mi się ich praktyki odnośnie ICO, wiec wrzucę totalnie niską kwotę, której utraty nawet nie poczuję.

Tyle na dzisiaj. Daj znać w komentarzu jakie kryptowaluty Ty obserwujesz i uważasz, że są warte zainteresowania.

Jak zdobyć Bitcoiny?

Zachęcam do odwiedzenia moich profili w mediach społecznościowych, byś mógł być na bieżąco:


instagram_askomputer


instagram_askomputer pinterest_1475538227_280 social_facebook_box_blue pobrany plik Arkadiusz_Siczek_linkedin Arkadiusz Siczek

 

 

 

 

 

Ruszyły zapisy na Kurs "Architekt Zabbix - Monitorowanie Sieci i Serwerów"

X