giełda kryptowalut

Polska giełda kryptowalut

Całkiem niedawno rozpocząłem cykl opisujący najciekawsze i najbardziej znane giełdy kryptowalut. Dzisiejszy temat to giełda kryptowalut Bitbay. Jako bonus, dołączyłem do tego artykułu prosty kalkulator do przeliczania cen kryptowalut. Znajdziesz go w dzisiejszym artykule. Natomiast poniżej masz linki do wcześniejszych artykułów:

Część 1: WSTĘP DO GIEŁD KRYPTOWALUT

Część 2: ZDECENTRALIZOWANA GIEŁDA ETHERDELTA – JAK KORZYSTAĆ?

Część 3: GIEŁDA BINANCE 

Zachęcam również do lektury:

WSZYSTKO O KRYPTOWALUTACH

Startujemy!

Giełda kryptowalut Bitbay

Link

Odważę się powiedzieć, że Bitbay jest najbardziej popularną w naszym kraju giełdą. Gdy ktoś się pyta jaka jest dobra giełda kryptowalut to jednoznacznie wiele osób odpowie, iż jest nią właśnie Bitbay. Przyczynia się do tego miedzy innymi to, iż założony został przez Polaka. Mimo iż przez politykę naszego kraju serwis został przeniesiony na Maltę to jednak w dalszym ciągu kojarzy się mocno lokalnie.

Osobiście przyznam, że rzadko zdarzało mi się korzystać z tego serwisu. Głównie z tego względu, iż za jego pomocą można wymieniać bardzo ograniczoną liczbę kryptowalut. Na Binance czy Bittrex mam zdecydowanie bogatszy wybór, więc obrót i wymiana do innego tokenu to często kwestia chwili. Tymczasem, na giełdach o tak małej liczbie kryptowalut jak Bitbay, aby nabyć wiele innych tokenów, konieczne jest wytransferowanie środków na inne giełdy.

Mimo wszystko, ze względu na popularność w nadwiślańskim kraju tej właśnie giełdy, postanowiłem ją również omówić.

Użytkowanie

Giełda kryptowalut Bitbay już na samym starcie wita nas oknem do handlowania kryptowalutami

giełda kryptowalut

I na dobrą sprawę już w tym momencie możesz wystawiać oferty kupna i sprzedaży poszczególnych kryptowalut. Ta giełda kryptowalut jest naprawdę intuicyjna! Masz tu do dyspozycji, analogicznie jak w Binance opcje:

– Wystaw ofertę

– Szybka transakcja

– Stop Market

Aby przełączyć się pomiędzy poszczególnymi parami walut, klikamy w tym miejscu:

giełda kryptowalut

 

Po lewej stronie masz dostęp do głównych funkcjonalności giełdy:

giełda kryptowalut

 

 

Czyli po kolei, możesz handlować, sprawdzić swoje obecne oferty kupna oraz sprzedaży, przejrzeć portfel kryptowalut na tej giełdzie, a także sprawdzić podłączone karty i historię transakcji.

Jak widzisz, ta giełda kryptowalut jest niezwykle prosta i intuicyjna w obsłudze. Mimo wszystko, tak jak wspomniałem wcześniej, od jakiegoś czasu stosuję polski Coinroom. Nie gwarantuję, że tak jest zawsze, jednak bardzo często można zauważyć, iż na Coinroom możemy po lepszej cenie nabyć kryptowaluty. Aczkolwiek, gdy będziesz następnym razem chciał zakupić kryptowalutę to najzwyczajniej wejdź na Coinpaprika lub Coinmarktcap i sam sprawdź, która giełda kryptowalut ma w danym okresie lepszą ofertę. Swoją drogą, niedługo opiszę także Coinroom.

Zalecam cierpliwość.

Nie chcesz go przegapić? Zapisz się na moją listę subskrybentów jednocześnie pobierając poniższy Kalkulator Kryptowalut, a nic Ci nie umknie.

Kalkulator Kryptowalut

Tyle na dzisiaj, jak zawsze zachęcam do obserwowania mnie na Youtube oraz w social media. Tam na bieżąco dzielę się na temat najświeższych doniesień ze siata kryptowalut

https://youtu.be/LtB9_rzwqHE

 

 

 

 

 

Zachęcam do odwiedzenia moich profili w mediach społecznościowych, byś mógł być na bieżąco:


instagram_askomputer


instagram_askomputer pinterest_1475538227_280 social_facebook_box_blue pobrany plik Arkadiusz_Siczek_linkedin Arkadiusz Siczek

Bezpieczeństwo Serwerów Linux dla Początkujących - Szkolenie z certyfikatem

X