edukacja finansowa

Edukacja finansowa oczami Tomka Jaroszka / IDP # 1-3/

W dzisiejszym, pierwszym odcinku podcastu Idziemy do przodu, rozmawiam z Tomkiem Jaroszkiem znanym z kanału DoradcaTV. Tomek jest dziennikarzem, blogerem, przedsiębiorcą… Można o nim mówić wiele, jednak najlepiej będzie jeżeli sam wysłuchasz tego nagrania. Poruszamy takie tematy jak edukacja finansowa, kryptowaluty, biznes czy dziennikarstwo.

Poniżej znajdziesz rozmowę opublikowaną na Youtube oraz w formie audio-podcastowej. Do wyboru, do koloru 🙂

Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych materiałów to zachęcam do subskrybcji kanału Youtube  LINK .

Bądź na bieżąco!

Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych odcinków podcastu to zachęcam do subskrypcji w Twojej ulubionej aplikacji podcastowej.

Cześć pierwsza – biznes i dziennikarstwo

Jest to pierwsza z trzech części wywiadu z Tomkiem. Skupiamy się w głównej mierze dziennikarstwie oraz byciu przedsiębiorcą. 

Część druga – Kyptowaluty i Edukacja Finansowa

W drugiej części wywiadu z Tomkiem Jaroszkiem omawiamy tematy rozwoju oraz edukacji finansowej. Sprawdzam również co Tomek myśli na temat kryptowalut. Jak się okazuje, DoradcaTV również inwestuje na tym, dosyć nieprzewidywalnym rynku.

Część trzecia – Rozwój bloga, kanał Youtube i Portfel 10K

Na koniec głównym bohaterem jest edukacja finansowa. Czy Michał Szafrański ma monopol na tego typu tematykę w Polsce? Jakie są plany Tomka na przyszłość bloga, kanał Youtube oraz co się wydarzy z Portfelem 10K?

Zapraszam do wysłuchania.

Edukacja finansowa – wersja audio

Konkluzja

Na koniec ciekawe spostrzeżenie. Standardowo, zawsze przed publikacją danego materiału sprawdzam w Google czy temat, którą zamieszczam kogokolwiek interesuje. Tu nie było inaczej. Sprawdziłem choćby „edukacja finansowa”.

Okazuje się, że średnio w miesiącu wyszukuje się tą frazę zaledwie 170 razy. Tymczasem, wszelkiego rodzaju „forexy” cieszą się zdecydowanie większą popularnością:

Ciekawe, ciekawe. Nie mnie to oceniać, jednak wydaje mi się, iż tym bardziej warto poszerzać świadomość społeczeństwa w kwestiach ekonomicznych i finansowych.

Tyle na dzisiaj. Jeżeli nie chcesz, by umknęły Ci materiały w stylu – edukacja finansowa to koniecznie zapisz się na mojego newslettera – LINK. Dzięki temu na bieżąco będziesz informowany o nowościach.

Zachęcam do odwiedzenia moich profili w mediach społecznościowych, byś mógł być na bieżąco:


instagram_askomputer


instagram_askomputer pinterest_1475538227_280 social_facebook_box_blue pobrany plik Arkadiusz_Siczek_linkedin Arkadiusz Siczek

 

 

 

 

 

Ruszyły zapisy na Kurs "Architekt Zabbix - Monitorowanie Sieci i Serwerów"

X